American bully personažas
Sveiki atvykę į American Bully veislyno Dognik Bulls puslapį.
Pagrindiniai dešimtmečius veisiami Amerikos Bully charakterio bruožai: draugiškumas žmonėms ir gyvūnams, didelė meilė ir meilė savo šeimai, nekonfliktiškas charakteris, pykčio ir agresijos stoka.


Ar visi Amerikos bully yra draugiški žmonėms? Dažniausiai visi veislės atstovai labai gerai bendrauja su žmonėmis. Ši veislė buvo išvesta pagal šį principą, todėl ši charakterio savybė yra gerai fiksuota Amerikos Bully. Nors kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Amerikoje, amerikietiškas bully XL mokomas saugoti ir saugoti šeimininką, nepasitikėti kitais, tačiau tai yra kiekvieno šuns šeimininko pasirinkimas. Kaip veislyno „American Bully“ savininkas nematau prasmės turėti tokią veislę, kuri būtų gera su žmonėmis, o paskui mokyti ją taip, kad ji nebūtų tokia gera. Tada geriau iš karto įsigyti tarnybinės veislės šunį.
Ar tiesa, kad Amerikos buliai nekovoja su kitais gyvūnais? Paprastai patyčių patelės yra ramesnės, taikesnės ir draugiškesnės. Patinai taip pat, bet nepamirškime, kad patinas yra patinas. Jis vis dar rūpinasi savo šeima, savo teritorija ir yra reiklesnis kitiems gyvūnams. Tai nepriklauso nuo veislės, ši savybė iš esmės būdinga patinams. Bet kokie patinai su gerai išvystytais instinktais. Jei norite nusipirkti gerą „American Bully“ šuniuką, geriau pasvarstykite apie patelę. Variantas, kad šis šuo bus kiek įmanoma draugiškesnis visiems, yra daugiau nei įsigijus patiną American Bully.
Amerikos bully labai myli savo šeimą. Tai įrodytas faktas. Mūsų veislyne Dognik Bulls yra labai daug chuliganų ir garantuoju, kad tai puikūs šeimos šunys.
Nekonfliktiškas Amerikos Bully pobūdis. Patyčios buvo auginamos kaip galingi, vaizdingi šunys kompanionai, tačiau su meile. Jie tikrai maksimaliai vengia konfliktų ir nereaguoja į kitų šunų provokacijas. Taip pat jie nesistengia dominuoti savo šeimose, tačiau puikiai supranta savo vietą šeimoje. Kaip mylimas augintinis.
– Amerikos buliai buvo veisiami, kad nebūtų pikti ar agresyvūs. Šią savybę galima pastebėti kai kuriuose atskiruose šunyse, tačiau apskritai veislei būdingas agresyvumo ir zooagresijos nebuvimas.
Jei norite gauti patarimo dėl Amerikos Bully veislės, sužinoti daugiau apie Amerikos Bully charakterį arba įsigyti American Bully šuniuką, rašykite:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls