American Bully Pocketi parim kennel


American Bully Pocket Kennel “Dognik Bulls” esitleb uut pesakonda kutsikaid. Sinised (hallid) kolmevärvilised kutsikad. Imporditud vanemad, täielik dokumentide komplekt, geenitestid.
Isa: Chaw Li Iva San Attilus. Imporditud Venemaalt. Noor mees Ameerika Bully. Läti tšempion, Valgevene suurmeister, “Bully Show-2023” absoluutne võitja. Tal on testid geneetiliste haiguste puudumise kohta (5 haigust, mis on iseloomulikud Ameerika Bully Pocketi tõule). See on tema teine ​​pesakond American Bully kutsikad.
Ema: Dognik Bulls Lilibet. Toodud Moskva lasteaiast “Smile House Bully” (Venemaa). Tõuhaigusi pole. See on tema teine ​​pesakond kutsikaid. Esimesed kutsikad kasvasid tugevaks, võimsaks ja lihaseliseks American Bully Pocketsiks. Tema esimene pesakond sündis Ameerikast imporditud American Bully Pocketi isasest.
Hetkel on müügil mitu American Bully Pocket tüüpi kutsikat. Värv: sinine trikoloor. Hind 3000 eurot.
Kõik kutsikad lahkuvad parimast American Bully Pocketi lasteaiast ussitatuna, vaktsineerituna, registreeritud mikrokiibi, ABKC sugupuu ja Euroopa veterinaarpassiga. Saadame oma parimad American Bully Pocketi kutsikad uutesse kodudesse alates 8. elunädalast. Meie koerad elavad 25 riigis üle maailma.
Kui teil on küsimusi parimast kennelist American Bully kutsikate broneerimise ja ostmise kohta, kirjutage aadressile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Meil on avatud broneeringud ka “standard” ja “klassikalise” tüüpi American Bully kutsikate jaoks. Kutsikad sünnivad 1 kuu pärast.
Aitame ja nõustame kõiki meie Dognik Bullsi puukooli lõpetanuid kasvatamise ja hariduse vallas.

Parim kennel American Bullies Pocket, parim kennel American Bullies