American Bully recenze
Jsme jedna z největších chovatelských stanic American Bully v Evropě — Dognik Bulls. Dnes budeme mluvit na téma: American Bully recenze.


O American Bullies se nejlépe dozvíte z recenzí našich majitelů chovatelských stanic.
1. Kristina, majitelka American Bully z chovatelské stanice Dognik Bulls. Moskva, Rusko.
„Miluji svého American Bully víc než kdokoli jiný. Je to velmi pohodový pes. A ve výborném zdraví. Alergie nemáme. Každých šest měsíců děláme ultrazvuk srdce, provádíme celkový krevní test a biochemický krevní test — pes je zcela zdravý. Má silné zdravé klouby, dobré dýchání, vytrvalost na úrovni pitbulteriéra. A je moc pěkná.»
2. Inga, majitelka American Bully z chovatelské stanice Dognik Bulls. Irsko.
„Naše Ache se ráda dívá na televizi, zvláště na pořady se zvířaty. Ráda chodí a spí v posteli s mou dcerou. Vypadá hodně jako jeho táta z Illinois a jsem rád. Chtěli jsme, aby naše štěně vyrostlo jako táta. Školka pomohla vybrat štěně ze správného krytí, od dětství nám říkal, jaké štěně potřebujeme. Teď si spolu užíváme každý den.»
3. Taťána, majitelka American Bully z chovatelské stanice Dognik Bulls. Ukrajina.
«Náš Stallone je dokonalý.» Je silný, rychlý, odolný. Jezdíme s ním na výstavy a účastníme se sportovních soutěží pro silné psy. Celou naši rodinu má moc rád. Ví, jak se chránit. Vůbec nemá rád rybí hlavy, ale miluje ryby. Dokonce jsme ho chovali dvakrát a narodila se nám nádherná štěňátka. Děkuji za tak krásného plnokrevného psa.”
4. Marina, majitelka American Bully z chovatelské stanice Dognik Bulls. Ukrajina
«Beha je skvělý pes.» Je kapesního typu, ale velmi pohyblivá a aktivní. Na ulici se kamarádí s ostatními psy, lidmi, dětmi. Nejsou s ní žádné problémy. Hodí se do každé průmyslové stravy, i přes to, že má modrou barvu. Když jsem zrovna hledala štěně, četla jsem, že modří američtí býci mají často alergie. Měli jsme ale štěstí na chovatelskou stanici i se psem. Beha vyhrála několik výstav, porodila vrh štěňat.“
Chtěla bych poděkovat všem majitelům našich pejsků. Z lásky ke svým mazlíčkům, za péči o ně. Za to, že jsme neudělali chybu, když jsme jim prodali štěňata.
Recenze American Bully nejsou jen článkem, je to příběh o velké a přátelské nadnárodní rodině Dognik Bulls.
Chcete-li se dozvědět více o plemeni American Bully nebo si koupit štěně American Bully, napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls