American bully standard, koupit Česká republika

American bully standard, koupit Česká republika

Naše chovatelská stanice American Bully Standard Czech «Dognik Bulls» představuje exkluzivní vrh! Otec štěňat známých po celém světě majitelů bully — 815 Bully Camp Noise — byl přivezen z Ameriky. Vyšetřený, zdravý, má čisté testy na genetické choroby plemene. Má mistrovské tituly v exhibicích. Výborná anatomie, pohyb, zdravé srdce a plíce – dokonalý american bully.

Matka vrhu byla přivezena z Ruska — Valor Inter Plato Afelia Diamond. Zdravý z rodokmenových genetických chorob po rodičích. Silná velká lila dívka. Vyzkoušené, zcela zdravé. Velmi aktivní, mobilní, neuvěřitelně laskavý k lidem i psům.

Jedná se o druhý vrh od tohoto páru rodičů. Naposledy se jim štěňata narodila před 2,5 lety. Vyrostli z nich velmi krásné americké tyrany v «standardním» typu. S těmito štěňátky jsme naprosto spokojeni, proto jsme se rozhodli toto krytí zopakovat. Z otcovy strany jsou děti zcela americký chov, z matčiny strany chov Španělsko/Amerika. V případě zájmu Vám štěňata z předchozího krytí osobně předvedeme. Všichni žijí ve Finsku a na Ukrajině. Všechna štěňata American Bully se stěhují do nových domovů očkovaná podle věku, s mikročipem, evropským veterinárním pasem, americkým rodokmenem.

Pro rezervaci a nákup štěněte American Bully typ standard Česká republika nám napište:

Instagram chovatelská stanice american bully Czech Republic — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Dívka Dognik Bulls Ji-An

Dívka Dognik Bulls Seo-Ah

Dívka Dognik Bulls Ji-Woo

Dívka Dognik Bulls Soo-Ah

Dívka Dognik Bulls Seo-Yun

Dívka Dognik Bulls Ha-Yoon

Chlapec Dognik Bulls Yeong-Ho

Chlapec Dognik Bulls Min-Ho