American bully standard, koupit Česká republika

Naše chovatelská stanice American Bully Standard Czech «Dognik Bulls» představuje exkluzivní vrh! Otec štěňat známých po celém světě majitelů bully — 815 Bully Camp Noise — byl přivezen z Ameriky. Vyšetřený, zdravý, má čisté testy na genetické choroby plemene. Má mistrovské tituly v exhibicích. Výborná anatomie, pohyb, zdravé srdce a plíce – dokonalý american bully.

Matka vrhu byla přivezena z Ruska — Valor Inter Plato Afelia Diamond. Zdravý z rodokmenových genetických chorob po rodičích. Silná velká lila dívka. Vyzkoušené, zcela zdravé. Velmi aktivní, mobilní, neuvěřitelně laskavý k lidem i psům.

Jedná se o druhý vrh od tohoto páru rodičů. Naposledy se jim štěňata narodila před 2,5 lety. Vyrostli z nich velmi krásné americké tyrany v «standardním» typu. S těmito štěňátky jsme naprosto spokojeni, proto jsme se rozhodli toto krytí zopakovat. Z otcovy strany jsou děti zcela americký chov, z matčiny strany chov Španělsko/Amerika. V případě zájmu Vám štěňata z předchozího krytí osobně předvedeme. Všichni žijí ve Finsku a na Ukrajině. Všechna štěňata American Bully se stěhují do nových domovů očkovaná podle věku, s mikročipem, evropským veterinárním pasem, americkým rodokmenem.

Pro rezervaci a nákup štěněte American Bully typ standard Česká republika nám napište:

Instagram chovatelská stanice american bully Czech Republic — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Dívka Dognik Bulls Ji-An

Dívka Dognik Bulls Seo-Ah

Dívka Dognik Bulls Ji-Woo

Dívka Dognik Bulls Soo-Ah

Dívka Dognik Bulls Seo-Yun

Dívka Dognik Bulls Ha-Yoon

Chlapec Dognik Bulls Yeong-Ho

Chlapec Dognik Bulls Min-Ho