American bully standard, kup Slovensko

American bully standard, kup Slovensko

Naša chovateľská stanica American Bully Standard Slovakia «Dognik Bulls» predstavuje exkluzívny vrh! Otec šteniatok známych po celom svete majiteľov bully — 815 Bully Camp Noise — bol privezený z Ameriky. Vyšetrený, zdravý, má čisté testy na genetické choroby plemien. Má majstrovské tituly v exhibíciách. Výborná anatómia, pohyb, zdravé srdce a pľúca — dokonalý american bully.

Matka vrhu bola privezená z Ruska — Valor Inter Plato Afelia Diamond. Zdravý z rodokmeňových genetických chorôb rodičmi. Silné veľké fialové dievča. Vyšetrený, úplne zdravý. Veľmi aktívny, mobilný, neskutočne milý k ľuďom aj psom.

Toto je druhý vrh od tohto páru rodičov. Naposledy sa im šteniatka narodili pred 2,5 rokmi. Vyrástli z nich veľmi krásni American Bullies v «štandardnom» type. S týmito šteniatkami sme úplne spokojní, preto sme sa rozhodli toto krytie zopakovať. Z otcovej strany sú deti úplne americký chov, z matkinej strany chov Španielsko/Amerika. V prípade záujmu Vám šteniatka z predchádzajúceho krytia osobne predvedieme. Všetci žijú vo Fínsku a na Ukrajine.

Všetky šteniatka American Bully sa sťahujú do nových domovov zaočkované podľa veku, s mikročipom, európskym veterinárnym pasom, americkým rodokmeňom.

Pre rezerváciu a kúpu šteniatka American Bully typ štandard Slovensko nám napíšte:

Instagram chovateľská stanica american bully Slovensko — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Dievča Dognik Bulls Ji-An

Dievča Dognik Bulls Seo-Ah

Dievča Dognik Bulls Ji-Woo

Dievča Dognik Bulls Soo-Ah

Dievča Dognik Bulls Seo-Yun

Dievča Dognik Bulls Ha-Yoon

Chlapec Dognik Bulls Yeong-Ho

Chlapec Dognik Bulls Min-Ho