American bully standard typu Polska

Szukasz miejsca gdzie w Polsce kupisz American Bully w typie «standard»? Witam na stronie hodowli american bully w typach «pocket» i «standard» — Dognik Bulls. Nasza hodowla zajmuje się rozwojem wspaniałej rasy psów — «American Bully».
American Bully to miły, odważny, muskularny pies. Świetne do życia w mieście. Mogą też mieszkać na wsi, ale zawsze z zamieszkaniem w domu. American bully nie mogą żyć na zewnątrz ze względu na krótką sierść.
W naszej hodowli American bully typ standard Polska można zapoznać się z prawdziwymi bykami, poznać ich charakter, pospacerować z psami w hodowli. A także kupię w Polsce szczeniaka w typie American bully standard.
Pokażę ci, jak piękne są nasze american bully. Na zdjęciu American Bully w typie «standard» z naszej hodowli:

Jakie kolory American Bully występują w naszej hodowli? Liliowe, liliowe trójkolorowe, niebieskie, niebieskie trójkolorowe, rude — takie buhaje amerykańskie rodzą się w naszej hodowli.
Jakie dokumenty mają nasze american bully? Wszystkie nasze dorosłe rasy American Bully oraz szczenięta są w pełni zaszczepione, wszystkie posiadają Europejski Paszport Weterynaryjny, zarejestrowany mikroczip, rodowód ABKC (amerykańska organizacja, największy na świecie rodowód dla American Bullies).
Jaka jest cena szczeniąt American Bully w typie standard Polska w naszej hodowli? Regularna cena szczeniaka to 2000 euro (kaucja za rezerwację szczeniaka to 500 euro, jest wliczona w całkowitą cenę szczeniaka). Szczenięta z kojarzeń objazdowych (kiedy krzyżujemy nasze psy z samcami rasy American Bully w innych krajach lub na innych kontynentach): 3000-4000 euro.
Aby kupić american bully typ standard Polska, napisz do nas. Koniecznie opowiedz nam o sobie, o swoich doświadczeniach z psami, o swojej rodzinie. A co do życzeń dla szczeniaka American Bully Polska:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654

Mamy dostawę na cały świat. Nasze American bully standard  mieszkają w 23 krajach na całym świecie.

Podobne artykuły:

American bully typu «standard» Polska