American bully standart, kupuj w Polsce

American bully standart, kupuj w Polsce

Nasza hodowla American Bully Standard Poland «Dognik Bulls» prezentuje ekskluzywny miot! Ojciec szczeniąt znanych na całym świecie właścicieli bully — 815 Bully Camp Noise — został sprowadzony z Ameryki. Przebadany, zdrowy, posiada czyste badania w kierunku chorób genetycznych rasy. Posiada tytuły mistrzowskie na wystawach. Doskonała anatomia, ruch, zdrowe serce i płuca — idealny amerykański Bully.

Matka miotu została sprowadzona z Rosji — Valor Inter Plato Afelia Diamond. Zdrowy od rodowodowych chorób genetycznych po rodzicach. Silna duża liliowa dziewczyna. Przebadany, całkowicie zdrowy. Bardzo aktywny, ruchliwy, niesamowicie miły dla ludzi i psów.

Jest to drugi miot po tej parze rodziców. Ostatni raz ich szczenięta urodziły się 2,5 roku temu. Wyrosły na bardzo piękne American Bullies w typie «standardowym». Jesteśmy w pełni zadowoleni z tych szczeniąt, dlatego postanowiliśmy powtórzyć to krycie. Ze strony ojca dzieci są całkowicie z hodowli amerykańskiej, ze strony matki z hodowli hiszpańsko-amerykańskiej. Zainteresowanym osobiście pokażemy szczenięta z poprzedniego krycia. Wszyscy mieszkają w Finlandii i na Ukrainie.

Wszystkie szczenięta rasy American Bully przechodzą do nowych domów zaszczepione stosownie do wieku, posiadają mikroczip, europejski paszport weterynaryjny, amerykański rodowód.

Aby zarezerwować i kupić szczeniaka rasy American Bully standard Polska, napisz do nas:

Instagram hodowla american bully Polska — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Dziewczyna Dognik Bulls Ji-An

Dziewczyna Dognik Bulls Seo-Ah

Dziewczyna Dognik Bulls Ji-Woo

Dziewczyna Dognik Bulls Soo-Ah

Dziewczyna Dognik Bulls Seo-Yun

Dziewczyna Dognik Bulls Ha-Yoon

Boy Dognik Bulls Yeong-Ho

Boy Dognik Bulls Min-Ho