American bully šuniukai 2022

American bully šuniukai 2022 
Mūsų veislyne Dognik Bulls galite įsigyti American Bully šuniuką. Šiuo metu yra «pocket» ir «standart» tipo šuniukai. Čia parodysiu «standart» tipo šuniukus.


Šuniukų tėvas – iš Amerikos atvežtas patinas. Šalies čempionas, FCI ir ABKC sistemų čempionų tėvas. Ištirta dėl sveikatos, tikrinama dėl palikuonių, ištirta dėl genetinių veislių ligų. Kilmės slapyvardis: 815 Bully Camp Noise. Patinas turi galingą, kilmingą galvą, žirklinį sąkandį (idealiai tinka veislės standartui).
Šuniukų mama atvežta iš Rusijos. Puikus gamintojas. Tai jau antroji jos vada iš šio patino. Kilmės slapyvardis: Valor Inter Plato Afelia Diamond. Patelė stipri, didelė, „standartinio“ tipo. Žirklinis įkandimas (idealiai tinka American Bully veislės standartui).
Pirmą kartą šių tėvų poravimosi metu gavome stiprius, raumeningus, galingus Amerikos Bullies. Iš prigimties tai geri šeimos šunys, nors ir rimtos išvaizdos. Visi šunys yra subtilios sidabrinės spalvos (alyvinė ir alyvinė trispalvė), jie neturi alergijos ir geros sveikatos. Stiprūs sąnariai ir raiščiai, gera kvėpavimo sistema ir sveika širdis.
Perveisimo tikslas buvo išauginti tokią pačią nepaprastą vadą ir sustiprinti tipišką mūsų veislyno „American Bully“ veislyną „Dognik Bulls“. Šiam poravimuisi naudojome šias kraujo linijas: Dax, Phenom, Status.
Žemiau pateikiamos visų vados šuniukų nuotraukos. Parduodami keli šuniukai. Kaip įsigyti American Bully 2022 šuniuką mūsų veislyne, aprašyta po šuniukų nuotrauka.
Mergina Dognik Bulls Ji-An


Mergina Dognik Bulls Seo-Ah


Mergina Dognik Bulls Ji-Woo


Mergina Dognik Bulls Soo-Ah


Mergina Dognik Bulls Seo-Yun


Mergina Dognik Bulls Ha-Yoon


Berniukas Dognik Bulls Yeong-Ho


Berniukas Dognik Bulls Min-Ho


2022 metų American Bully šuniuko kaina iš šios vados – 2000-2500 eurų. Užsakymo užstatas 500 eurų (įskaičiuotas į bendrą šuniuko kainą). Norėdami aptarti American Bully šuniuko pirkimo iš Dognik Bulls detales, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls
Pristatome šuniukus visame pasaulyje: Europoje, NVS šalyse, JAV. Visi šuniukai iškeliauja 7-8 savaičių amžiaus su pirmąja vakcinacija, Europos veterinariniu pasu, registruota mikroschema, Amerikos kilmės dokumentais. Jei įvežimo į Jūsų šalį taisyklės reikalauja vyresnio amžiaus, esame pasirengę už nedidelę apmokėjimą išlaikyti šuniuką iki norimo amžiaus.
Pagarbiai Veronika Voitovska, veislyno American Bully vadovė