American Bully šuniukai 2024 m. vasara


Vasarą šuniukų laukiama Amerikos bully darželyje „Dognik Bulls“.
Laukiame šuniukų iš trijų veislinių porų. Visi American Bully šuniukai gims 2024 metų vasarą.
1. Kišeninis ir klasikinis tipas. Tėvai: Dognik Bulls Lilibet x Chaw Li Iva San Attilus. Abu tėvai buvo atvežti iš Rusijos. Ištirtas genetiškai ir veterinariškai. Visi šuniukai bus mėlynos trispalvės ir šviesiai mėlynos spalvos.
2. „Kišeninis“ tipas ir „klasikinis“ tipas. Tėvai: Dognik Bulls Soo-Ah x Chaw LiIva San Attilus. Šuniukų mama gimė mūsų veislyne American Bully. Tėvas buvo atvežtas iš Rusijos. Visi šuniukai bus alyvinės, alyvinės trispalvės, mėlynos, mėlynos trispalvės.
3. „Standartinis“ tipas. Tėvai: Valor Inter Plato Afelia Diamond x 815 Bully Camp Noise. Tėvai buvo atvežti iš Amerikos ir Rusijos. Išbandyta. Iš šių tėvų jau turime dvi vadas šuniukų. Nuostabūs šunys, pavergę žmonių širdis visame pasaulyje. Laukiame gimstant tik alyvinės ir «alyvinės trispalvės» spalvos šuniukų.

American bully kennel
Šuniukų kaina 3000 eurų. Į šią kainą įeina šuniukas, skiepai pagal amžių, vaistai nuo kirmėlių, Europos veterinarinis pasas, ABKC šuniuko kortelė (kilmė). Taip pat kiekvieną šuniuką prieš išvykstant papildomai apžiūri veterinarijos gydytojas su sveikatos antspaudu Europos pase. Su kiekvienu „American Bully“ šuniuku gausite pardavimo sutartį ir priežiūros bei ugdymo instrukcijų lapą.
Norėdami gauti daugiau tėvų nuotraukų ir vaizdo įrašų, gauti išsamesnės informacijos apie kiekvieną tėvų porą, rašykite mums. Pirmoje žinutėje papasakokite apie save ir savo patirtį su šunimis:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsų American Bully šuniukai gyvena 25 šalyse visame pasaulyje. Štai kodėl mes turime pristatymą. Net jei gyvenate Šiaurės ašigalyje, padėsime suorganizuoti pristatymą. Svarbiausia, kad jūs mums patinkate kaip būsimi mūsų „American Bully“ šuniuko šeimininkai.
Jei ieškote „kur nusipirkti American Bully šuniuką“, parašykite mums. Net jei planuojate šuniuką ne 2024 metų vasarą, o vėliau. Mūsų darželyje kergiami kelis kartus per metus. Todėl papasakosime apie savo ateities planus. Ir mes kartu surasime jums tobulą American Bully šuniuką. Kuris tiks jūsų šeimai pagal dydį, spalvą, charakterį. Su American Bullies gyvename nuo 2011 m. Turime geriausią vaikų darželį suaugusiems ir amerikietiškiems bully šuniukams. Be to, kaip gydytojas, ypatingą dėmesį skiriu mūsų Amerikos chuliganų sveikatai. Veisiame tik ištirtus, sveikus Amerikos chuliganus. Mūsų darželyje netgi yra asmeninis mikroskopas! Dar išsamiau ir laiku išnagrinėti mūsų American Bully šuniukus ir suaugusius šunis.

Pagarbiai, medelyno savininkė Veronika Voitovska. Daktaras.
Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė.

American Bully šuniukai 2024 vasara, American Bully šuniukai, kur įsigyti American Bully šuniuką, American Bully šuniukų veislynas.