American Bully šuniukai 2024 m


Didelis ir gerai žinomas amerikietiškų bulių darželis „Dognik Bulls“ 2024 metais turės 3 vados šuniukų.
Laukiame „pocket“, „klasikinio“, „standartinio“ tipo American Bully šuniukų. Visi šuniukai turės ABKC kilmės dokumentus, visas vakcinacijas, registruotas mikroschemas, Europos veterinarinius pasus, grynaveislių gyvūnų pirkimo-pardavimo sutartis. Be to, pateikiame instrukcijas, kaip tinkamai auginti ir auklėti šuniuką „American Bully“ iš mūsų veislyno Dognik Bulls. Tai padės nesuklysti auginant šunį, nes visą reikiamą informaciją surinkome viename dideliame vadove. Tik mes pateikiame šią informaciją; kiti Amerikos bully augintojai to nedaro. Mes rūpinamės savo American Bully šuniukais net ir po pardavimo.
Visų mūsų būsimų šuniukų tėvai yra sveiki, aktyvūs, nuostabūs Amerikos chuliganai. Jau turėjome šuniukų nuo dviejų iš šių trijų mamų. Juos išbando palikuonys. Jie mums davė puikių, sveikų, šeimai draugiškų Amerikos chuliganų. Kurie džiugina jų savininkus visame pasaulyje. Jie taip pat koncertuoja ir laimi ABKC ir FCI rangų parodose (šalyse, kuriose FCI partneriai priima Amerikos Bullies šalies lygiu).
2024 metų pavasarį laukiame šuniukų nuo jų mamos „klasikinio“ tipo. Jos slapyvardis yra Dognik Bulls Soo-Ah. Laukiame «klasikinio» ir «standartinio» tipo šuniukų. Standartinės spalvos (alyvinė, raudona, mėlyna) šuniuko kaina 2000 eurų. Trispalvio šuniuko (mėlynos trispalvės arba alyvinės trispalvės) kaina 2500 eurų.
Dognik Bulls Soo-Ah nuotraukos:
American bully kennel
2024 metų vasarą laukiame šuniukų nuo „pocket“ tipo mamos. Jos slapyvardis yra Dognik Bulls Lilibeth. Atvežtas iš Rusijos. Iš jos tikimės tik „pocket“ tipo „American Bully“ šuniukų. Numatomos spalvos: mėlyna ir alyvinė, raudona su raudona nosimi (šių šuniukų kaina 2000 eurų). Taip pat mėlyna trispalvė ir alyvinė trispalvė (šių šuniukų kaina 2500 eurų).
Dognik Bulls Lilibeth nuotrauka:

2024 metų vasarą laukiame šuniukų nuo jų mamos „standartinio“ tipo. Slapyvardis: Valor Inter Plata Afelia Diamond. Ji buvo atvežta iš Rusijos, bet gimė iš atvežtinių tėvų – Ispanijos ir JAV. Šuniukai bus „standartinių“ ir „klasikinių“ tipų. Laukiame tik alyvinės (2000 eurų) ir alyvinės trispalvės (2500 eurų) Amerikos bully šuniukų gimimo.
Valor Inter Plata Afelia Diamond nuotrauka:

Visi su mūsų šunimis priderinti patinai yra aukščiausios klasės berniukai. Veisiame tik su sveikais šunimis. Neveisiame šunų su šlubavimu, skaudančiais sąnarius ar itin sutrumpėjusiais snukiais. Mes rūpinamės sveikais American Bully šuniukais. Mūsų veislyne „Dognik Bulls“ neįsigysite labai mažo dydžio (vadinasi suaugusio) juokingo, snukio, lanko kojomis šuniuko. Mes prieš tokių „amerikiečių chuliganų“ veisimą. Visi mūsų šunys daug vaikšto (ir vasarą ne tik guli po oro kondicionieriumi, kaip trumpasnukiai ir trumpakojai Amerikos chuliganai dėl prasto šunų veisimo), plaukioja ir bėgioja. Žiemą ir vasarą. Turėsite ne tik gražų, bet ir labai sveiką bei ištvermingą šunį. Ir tai labai svarbu Amerikos Bully veislei.
Mūsų amerikietiškos patyčios gyvena Suomijoje, Bulgarijoje, Danijoje, JAV, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Čekijoje, Nyderlanduose, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Ispanijoje, Italijoje, Lenkijoje, Belgijoje, Škotijoje, Vokietijoje. , Austrija, Prancūzija, Rumunija, Šveicarija.
Turite puikią galimybę įsigyti savo „American Bully“ šuniuką 2024 m. Parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
2024 m. American Bully šuniukų pristatymas į bet kurį miestą ir šalį. Už pristatymą mokama atskirai, atsižvelgiant į atstumą ir šuniuko pristatymo būdą – automobiliu asmeniškai, licencijuotu gyvūnų vežėju, lėktuvu.

American Bully šuniukai 2024 m