American Bully šuniukai, pirkti iš veislyno


Šuniukai laukiami Amerikos Bully veislyne «DOGNIK BULLS». „American Bully“ šuniukai gimsta 2024 m. birželio pradžioje.
Mama: Dognik Bulls Lilibet. Atvežtas iš Rusijos. Veislės genetinių ligų neturi. Draugiškas, aktyvus, labai judrus amerikietis Bully. Visiškai atitinka veislės standartą. „Kišenėje“ tipo. Gyvena mūsų veislyne, kartu su kitais šunimis. Kasdien vaikšto su mūsų metukų vaiku ir kaimynų vaikais.

Tėtis: Chaw Li Iva San Attilus. Atvežtas iš Rusijos. Neserga veislės genetinėmis ligomis (tirta dėl: degeneracinės mielopatijos, hiperurikozurijos, 4 tipo neuronų lipofuscinozės, 10 tipo neuronų lipofuscinozės, 1 tipo tinklainės atrofijos, 2 tipo tinklainės atrofijos). Titulai: Latvijos čempionas, Baltarusijos didysis čempionas. „Bully Show-2023“ nugalėtojas. Labai draugiškas vyriškis. Visiškai ištikimas nepažįstamiems žmonėms, kitiems šunims, vaikams. Turi subalansuotą nervų sistemą.
Ką reikia žinoti prieš perkant American Bully šuniuką iš veislyno DOGNIK BULLS?
Pirmas. Mums rūpi visi mūsų šuniukai ir mums svarbu į kokias šeimas jie keliauja. Todėl bendraudami su darželio atstovu papasakokite apie save. Apie savo patirtį su šunimis (net jei tokios neturite, papasakokite ir apie tai). Kokia jūsų šeima? Ar kas nors iš šeimos turi alergiją?
Antra. Visi mūsų American Bully šuniukai keliauja į naujas šeimas su pilnu dokumentų rinkiniu. Kiekvienas šuniukas bus kirminamas mažiausiai tris kartus. Bus paskiepytas (viena vakcina, jei šuniukas palieka po 8 savaičių ir 3 vakcinos, jei šuniukas palieka po 12 savaičių). 3 vakcinos yra visas skiepų rinkinys. Priklausomai nuo jūsų gyvenamosios šalies, šuniukui gali pakakti vienos vakcinos, kad ji galėtų patekti į naują šeimą, arba jums gali tekti paskiepyti visas tris. Suprantame, kad norite kuo greičiau gauti savo American Bully šuniuką. Todėl papasakosime apie taisykles jūsų šalyje ir pasiūlysime patogiausią variantą. Visi šuniukai turi mikroschemą ir registracijos dokumentus. Visi šuniukai turės Europos veterinarinį pasą. Visi šuniukai bus parduodami su pardavimo sutartimi. Premija iš veislyno: pateikiame 20 puslapių instrukcijų vadovą, kaip tinkamai auginti, maitinti ir auklėti šuniuką „American Bully“. Jame nurodoma, ką galite ir ko negalite daryti su savo šuniuku. Kaip ir ko jį išmokyti. Kuo maitinti ir kaip dažnai. Apskritai jame yra atsakymai į visus pagrindinius klausimus, kurie jums gali kilti pirmaisiais savo šuniuko gyvenimo metais.
Trečias. Kokios spalvos ir tipo bus mūsų American Bully šuniukai? Laukiame šuniukų daugiausia «kišeninio» tipo, galbūt keli šuniukai bus «klasikinio» tipo. «Klasikinis» tipas yra šiek tiek aukštesnis ir lengvesnis kaulų struktūros šuo. Laukiame American Bully šuniukų tik mėlynos trispalvės ir paprastos mėlynos spalvos.
Ketvirta. Kokia yra šuniuko American Bully iš veislyno DOGNIK BULLS kaina? Kadangi tai yra išveisimas, tai reiškia, kad patinas, iš kurio gims šuniukai, nepriklauso mūsų veislynui. Tai papildomos didelės išlaidos kelionei, apmokėjimas už kergimą, pats kergimas, papildomų dokumentų rengimas. „American Bully“ šuniuko kaina sieks 3000 eurų. Šuniuko užsakymo depozitas — 500 eurų (įskaičiuota į bendrą šuniuko kainą). Rezervacijos užstatas mokamas rezervuojant šuniuką (pagal pasirinkimo teisę: pirmas ar antras patino/patelės pasirinkimas) arba po šuniukų gimimo, jei gimimo metu dar yra nerezervuotų šuniukų. Paprastai kai kurie „American Bully“ šuniukai jau yra užsakyti prieš gimimą. Todėl pasitarkite su savo šeima, nuspręskite, ko norite: berniuko ar mergaitės, ir parašykite mums, kad rezervuotumėte nuostabų „American Bully“ šuniuką.
Penkta. Mes pristatome savo šuniukus į visą pasaulį. Paprastai tai yra asmeninis pristatymas, bet kartais su kurjeriais. Arba galite atvykti į veislyną pasiimti savo American Bully šuniuko asmeniškai. Džiaugiamės galėdami susipažinti, parodysime šuniukų mamai ir Jūs asmeniškai pamatysite koks idealus yra šis šuo. Mūsų Amerikos chuliganai gyvena 26 šalyse visame pasaulyje. Mūsų patirtis pristatant šuniukus yra didžiulė.
Norėdami įsigyti veislyno American Bully šuniuką, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Amerikiečių bully šuniukų tėvų nuotrauka kartu:

Pirkite American Bully šuniukus iš veislyno, American Bully šuniukus, American Bully booking, American Bullies 2024, pirkite Bully šuniuką, American Bully kainą, American Bully šuniuko kainą, American Bully šuniuko kainą iš veislyno, pirkite mėlyną American Bully, pirkite mėlyna trispalvė American Bully