American Bully šuniukai Vilniuje


Mūsų veislynas «Dognik Bulls» prekiauja American Bully šuniukais Vilniuje! Iš importuotų tėvų poros. Tėvai buvo atvežti iš dviejų skirtingų Rusijos darželių.
Motina: Dognik Bulls Lilibet. Veislės genetinių ligų neturi. Tai jau antroji jos šuniukų vada. Pirmieji šuniukai gimė iš importuoto Amerikos patino. Visi šuniukai buvo parduoti visoje Europoje. Jie užaugo suaugusiais Amerikos chuliganais, puikiomis asmenybėmis, aktyviais, didelėmis gražiomis galvomis.
Tėvas: Chaw Li Iva San Attilus. Latvijos čempionas, Baltarusijos didysis čempionas, Amerikos patyčių specialiosios parodos „Bully Show-2023“ nugalėtojas. Turi asmeninius pažymėjimus, kad nėra Amerikos Bully veislei būdingų ligų.
Šuniuko kaina 3000 eurų. Visi šuniukai yra kirminami, paskiepyti pagal amžių ir Europos Sąjungos gyvūnų gerovės reikalavimus, su registruota mikroschema, ABKC kilmės dokumentais, Europos veterinarijos pasu.
Jei tai jūsų pirmasis „American Bully“, tada jums labai pasisekė. Nurodymus duoda tik mūsų American Bully darželis Vilnius “Dognik Bulls”. Šioje atmintinėje aprašoma, kaip jūsų šuniukas augo ir vystėsi. Kaip jį tinkamai maitinti, vaikščioti, auklėti. 20 puslapių naudingiausios informacijos.
Prieš išvykstant į naują šeimą, kiekvieną American Bully šuniuką papildomai apžiūri veterinaras. Ir apie tai gauna pažymą veterinariniame pase. Tai garantuoja tiek mums, augintojams, tiek jums, pirkėjams, kad perkate 100% sveiką, laimingą „American Bully“ šuniuką.
Norėdami įsigyti American Bully šuniuką Vilniuje, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Išankstiniai užsakymai kitiems šuniukams taip pat vyksta American Bully Kennel Vilnius.

American Bully šuniukai Vilniuje, American Bully veislynas Vilnius