American bully šuniukai
Parduodami American Bully šuniukai, Dognik Bulls veislynas. Dirbame nuo 2011 metų, labai didelė patirtis kinologijos ir veislininkystės srityse. Mūsų šunys gyvena 20 pasaulio šalių. Veislyno savininkas: sertifikuotas kinologas-veisėjas, gydytojas.
Dabar yra: 2 mergaitės «pocket bully» tipo (alyvinė ir mėlyna). 2 alyviniai berniukai standartinio bully tipo. 4 violetinės merginos standartinio bully tipo.
Šuniukai gimsta iš dviejų veislinių porų. Tėvai buvo atvežti iš Amerikos, Ispanijos, Rusijos.
„American Bully“ šuniukų nuotraukos:


„Pocket“ tipo „American Bully“ šuniukų mama:


Standartinio tipo American Bully šuniukų motina:


Visi šuniukai tris kartus dehelmintizuojami. Persikeliant į naujus namus jie turi skiepus, Europos veterinarinį pasą, mikroschemą ir registraciją Europos gyvūnų duomenų bazėje, ABKC kilmės dokumentus. Atmintinė pirmiesiems gyvenimo metams apie mitybą, švietimą, vaistus nuo kirmėlių, gydymą nuo blusų ir erkių, dirofilariazę.
Šuniukai auginami miške, ekologiškai švarioje vietoje. Jie jau vaikšto kieme, draugauja su kitais veislyno šunimis, bendrauja su vaikais ir žmonėmis. Labai kontaktiški, malonūs, drąsūs Amerikos Bully šuniukai. Visiškai socializuoti pagal savo amžių. Jie labai myli žmones, eina į kiekvieno rankas, mielai susipažįsta su viskuo nauja ir tyrinėja naujas teritorijas.
Šuniukų tėvai sveiki šunys, neserga ataksija (amerikos bulių genetinė liga). Jie neturi alergijos.
Šuniuko kaina 2000 eurų. Už šuniuko pristatymą mokama atskirai. Galite atvykti į mūsų veislyną savo šuniuko ir pasirinkti jį asmeniškai. Arba galime padėti išsirinkti šuniuką pagal vaizdo įrašo nuorodą ir nuotraukas. Ir mes padėsime pristatyti į jūsų šalį. Siunčiame šuniukus į visą pasaulį.
Jei norite įsigyti American Bully šuniuką, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls