American bully šuniukas pilkas


Oficialus American Bully veislynas “DOGNIK BULLS” turės pilkų (mėlynų) šuniukų.
Būsimų šuniukų tėvai atvežti, atvežti iš dviejų skirtingų Rusijos darželių. Spalva: mėlyna trispalvė. Jie gamins „pilkos/mėlynos“ ir „mėlynos trispalvės“ spalvų „American Bully“ šuniukus.
Tėvų kartu nuotrauka:

Šuniukų tėtis yra Latvijos čempionas, Baltarusijos didysis čempionas, Bully Show 2023 nugalėtojas. Parodų įvairiose šalyse dalyvis ir nugalėtojas. Turi asmenines pažymas dėl genetinių ligų nebuvimo. Slapyvardis: Chaw Li Iva San Attilus.
Šuniukų mama atvežta iš Rusijos. Tai jau antroji jos šuniukų vada. Pirmosios vados šuniukai užaugo stipraus ir gražaus „kišeninio“ tipo. Aktyvus, draugiškas, geros psichikos sveikatos ir sveikatos. Šuniukų mama taip pat neserga veislei būdingų genetinių ligų. Slapyvardis: Dognik Bulls Lilibet.

Jei norite įsigyti „pilkąjį American Bully šuniuką“, parašykite mums į darželį:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kokia yra pilko American Bully šuniuko kaina? Visi šių tėvų šuniukai kainuos 3000 eurų (tiek mėlyna, tiek mėlyna trispalvė). Užsakymo užstatas — 500 eurų (įskaičiuotas į bendrą šuniuko kainą). Šuniukai gali keliauti į naujus namus po 8 savaičių gimimo. Visi American Bully šuniukai bus kelis kartus kirminami, paskiepyti, su registruota mikroschema, su Europos veterinariniu pasu, su ABKC kilmės dokumentais. Tik mūsų veislyne American Bully kiekvienam šuniukui suteikiame papildomą didelį priminimą. Jame aprašoma, kaip jūsų šuniukas augo ir vystėsi, kaip teisingai jį maitinti ir kaip supažindinti su viskuo, kas nauja šiame pasaulyje. Ir kita svarbi informacija, išskirtinai iš mūsų. Tai padės jums užauginti šaunų ir sveiką šunį bei tinkamai ir laiku išmokyti jūsų „American Bully“ šuniuką.
Kol šuniukai vis dar yra veislyne, jie visi patiria ankstyvą socializaciją. Tai pažinimas su kitais žmonėmis, skirtingais vaikais, kitais šunimis, kate. Tai pasivaikščiojimas darželyje ir miške. Tai mokymas kirpti nagus ir išvalyti ausis. Kelionė automobiliu. Mokymas naudotis antkakliu ir pavadėliu. Jei pilki American Bully šuniukai palieka po 8 savaičių (kai kurios šalys gali siųsti tik vyresnius šuniukus), tada jie taip pat yra pripratę prie savo vardo ir pagrindinių komandų.
Visus dominančius klausimus galite užduoti parašę man asmeniškai.
Mūsų Amerikos chuliganai gyvena 26 šalyse visame pasaulyje. Todėl, jei norite mūsų veislyne įsigyti pilką American Bully šuniuką, bet gyvenate toli nuo mūsų, padėsime suorganizuoti pristatymą. Taip pat džiaugsimės galėdami svečiuose pamatyti visus potencialius mūsų pilkų American Bully šuniukų šeimininkus.
Pagarbiai, Veronika Voitovska. Oficialaus American Bully veislyno „DOGNIK BULLS“ savininkas. Sertifikuotas šunų prižiūrėtojas. Sertifikuota gyvūnų psichologė.

Grey American Bully šuniukas, oficialus American Bully veislynas, pirkite pilką American Bully šuniuką, pirkite pilką American Bully šuniuką, pilko American Bully šuniuko kaina