American Bully ülevaated
Oleme üks suurimaid American Bully kenneleid Euroopas – Dognik Bulls. Täna räägime teemal: American Bully ülevaated.


Parim viis Ameerika kiusajate kohta rääkida on meie kenneliomanike arvustuste põhjal.
1. Kristina, American Bully omanik kennelist Dognik Bulls. Moskva, Venemaa.
«Ma armastan oma American Bullyt rohkem kui kedagi teist. Ta on väga lahe koer. Ja suurepärase tervise juures. Meil pole allergiat. Iga poole aasta tagant teeme südame ultraheli, teeme üldise vereanalüüsi ja biokeemilise vereanalüüsi — koer on täiesti terve. Tal on tugevad terved liigesed, hea hingamine, vastupidavus pitbullterjeri tasemel. Ja ta on väga ilus.»
2. Inga, American Bully omanik kennelist Dognik Bulls. Iirimaa.
«Meie Ache armastab televiisorit vaadata, eriti loomadega saateid. Talle meeldib mu tütrega voodis jalutada ja magada. Ta näeb väga välja nagu oma Illinoisi isa ja mul on hea meel. Tahtsime, et meie kutsikas kasvaks üles nagu isa. Lasteaed aitas valida kutsika õigest paaritusest, lapsepõlvest saati rääkis ta meile, millist kutsikat me vajame. Nüüd naudime iga päeva koos.»
3. Tatjana, American Bully omanik kennelist Dognik Bulls. Ukraina.
«Meie Stallone on täiuslik. Ta on tugev, kiire, vastupidav. Käime temaga näitustel ja osaleme tugevate koerte spordivõistlustel. Ta armastab väga kogu meie perekonda. Teab, kuidas kaitsta. Ei armasta üldse kalapäid, aga armastab kala. Kasvatasime teda isegi kaks korda ja meil olid imearmsad kutsikad. Aitäh nii ilusa, tõukoera eest.”
4. Marina, Dognik Bullsi kennelist pärit American Bully omanik. Ukraina
«Beha on suurepärane koer. Ta on taskutüüpi, kuid väga liikuv ja aktiivne. Tänaval on sõber teiste koerte, inimeste, lastega. Temaga pole probleeme. Ta sobib iga tööstusliku toiduga, hoolimata sellest, et tal on sinine värv. Kui ma just kutsikat otsisin, lugesin, et sinistel Ameerika pullidel on sageli allergia. Meil aga vedas kenneli ja koeraga. Beha võitis mitu näitust, sünnitas pesakonna kutsikaid.
Tänan kõiki meie koerte omanikke. Lemmikloomade armastuse eest, nende eest hoolitsemise eest. Selle eest, et me neile kutsikaid müües ei eksinud.
American Bully ülevaated ei ole lihtsalt artikkel, see on lugu suurest ja sõbralikust rahvusvahelisest Dognik Bullsi perekonnast.
American Bully tõu kohta lisateabe saamiseks või American Bully kutsika ostmiseks kirjutage meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls