American Bully veislynas ABKC

American Bully veislynas ABKC


Amerikiečių bully iš veislyno Dognik Bulls pasižymi draugišku charakteriu ir meilė savo šeimai. Jie turi geras smegenis, puikią nervų sistemą ir tvirtą prisirišimą prie savininkų. Mūsų ABKC American Bully veisimo linija sukurta sveikiems, aktyviems, patikimiems, maloniems pocket, standartiniams ir klasikiniams šunims auginti. Šeimos gyvenimui, mėgėjiško lygio sporto varžyboms, parodoms visame pasaulyje (ABKC, FCI ir kt.).
Tik mūsų veisimo programa, pagrįsta aukščiausios kokybės American Bullies, gali duoti tokius puikius rezultatus.
Mūsų ABKC American Bully darželio veisėjai buvo atvežti iš Amerikos, Italijos ir Rusijos. Štai suaugusių amerikiečių bully pavyzdys iš darželio „Dognik Bulls“. Atkreipkite dėmesį, kad mūsų šunys turi gerus tvirtus letenų sąnarius, plačias šnerves (mūsų amerikietiški chuliganai kvėpuoja ir neužspringsta kaip siauromis šnervėmis šunys), harmoningą kūno sandarą (nėra šunų, kurių dydis būtų ypatingas ar neproporcingas).

Mes negailime laiko ir pinigų savo veislyno ir šunų vystymui. Štai kodėl mes atsivežėme (ir tebevežame) geriausius Amerikos bully iš viso pasaulio. Kasmet savo bully apžiūri veterinaras. Atliekame visų veislių genetinius tyrimus. Mūsų asmeninės aukščiausios kokybės Amerikos bully galima įsigyti tik pas mus, Dognik Bulls darželyje ABKC.
Kokybiškas American Bullies veisimas ABKC nėra ruletė! Tai iš visų pusių apskaičiuota ir išanalizuota sistema. Kaip gauti tik sveikus šunis (kokybiški tėvai + sveikatos tyrimai ir patirtis veisiant šunis). Kaip gauti šunis su stabilia nervų sistema.
Pasitelkę savo žinias ir patirtį, visada gauname nuolat gerus American Bully šuniukus. O jei iš šios žinių piramidės pašalinsite bent vieną ingredientą, tai iš visos 5-10 šuniukų vados gims tik vienas ar du geri šuniukai. Todėl pirkėjams labai svarbu rinktis seną, gerą reputaciją turinčią ir savo žinias turinčią American Bully veislyną ABKC. Įsigyti šuniuką ir džiaugtis nuostabiu šunimi visą likusį gyvenimą.
Mūsų šunys yra čempionai ABKC, FCI sistemose ir įvairių šalių čempionai kitose organizacijose. Taip pat Amerikos bully iš veislyno Dognik Bulls dalyvauja ir laimi sporto varžybose svorio traukimo, lenktynių, šuolio į tolį, šuolio į aukštį ir pan.
ABKC American Bully Kennel šiuo metu turi parduoti šuniukus. Vidutinė ABKC American Bully šuniuko kaina mūsų veislyne – 2000 eurų. Galime pristatyti į bet kurią pasaulio šalį (mūsų šunys jau gyvena 25 šalyse).

Parašykite mums ir papasakokite apie save. Taip pat pasakykite, ko norite – lyties, spalvos ir pan.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pagarbiai, American Bully Kennel ABKC savininkė-Veronika Voitovska.

American Bully veislynas ABKC