American Bully veislynas Lietuva

American Bully veislynas Lietuva


Sveiki atvykę į profesionalų American Bully darželį „Dognik Bulls“! Mūsų darželis vienas pirmųjų į šalį atvežė amerikiečių patyčias. Pradėjome dar 2011 m. Visi mūsų Amerikos chuliganai yra ABKC kilmės dokumentai (American Bully Kennel Club – geriausia ir patikimiausia kilmės knyga pasaulyje). Mano vardas Veronika Voitovska, esu gydytoja, kinologė ekspertė, šunų sporto varžybų teisėja, teisėja parodų Europoje. Kartu su vyru organizavome lietuvių amerikietiškų patyčių darželį „Dognik Bulls“. Į savo veislyną atsivežėme geriausius veislės atstovus iš viso pasaulio – iš Amerikos, Italijos, Rusijos. Per šį laiką sukaupėme daug patirties auginant, veisiant ir gyvenant su nuostabiais Amerikos chuliganais. Visomis šiomis žiniomis dalinamės su mūsų „American Bully“ šuniukų savininkais 24/7.
Mūsų Lietuvoje American Bully veislyne galite rasti ir įsigyti „pocket“, „standartinio“, „klasikinio“ tipo šuniuką. Tai yra gražios ir raumeningos suaugusios Amerikos patyčios, kurias turime savo veislyne:

Atidžiai stebime savo šunų sveikatą, taip pat padedame visiems savo šuniukams ir jų šeimininkams. Galų gale, galbūt Amerikos chuliganas yra pirmasis jūsų šuo jūsų gyvenime. Ir jums reikia mentoriaus, kuris visada jums pasakys ir padės bet kurioje situacijoje. Todėl kai parduodame American Bully šuniukus Lietuvoje, teikiame visapusišką pagalbą po pardavimo.
Kokių spalvų American Bully galite įsigyti pas mus? Mėlyna, mėlyna trispalvė, alyvinė, alyvinė trispalvė, šokoladinė, šokoladinė trispalvė, raudona.
Kaip užsisakyti American Bully šuniuką iš mūsų veislyno Lietuvoje? Parašykite mums ir papasakokite apie save. Kokio tipo šuniuko norite: pocket“, „standartinis“, „klasikinis“. Vyras ar moteris? Kokia spalva? Pasikalbėsime su jumis ir surasime geriausią, tinkamiausią šuniuką jūsų šeimai. Vidutinė mūsų veislyno lietuvių amerikietiško šuniuko kaina – 2000 eurų. Šuniukai iš veislinių veislių (jei vežame kalytę pas patiną, kuris gyvena kitoje šalyje) yra brangesni. Veisimas lauke padeda į mūsų veisimo linijas įtraukti geriausius American Bully patinus. Štai kodėl jie tokie svarbūs veislei, veislynui. O eiliniam savininkui tai galimybė įsigyti aukščiausios kokybės American Bully.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Šiuo metu veislyne yra parduodami šuniukai. Parašykite mums ir parodysime šuniukų bei jų tėvelių nuotraukas ir video.
Jei negyvenate mūsų šalyje, tai ne problema! Galų gale, mes pristatome savo Amerikos chuliganus visame pasaulyje. Mūsų amerikietiški smurtautojai gyvena Amerikoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Airijoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Škotijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Rumunijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Olandijoje. , Ispanija, Belgija. Padedame organizuoti pristatymą visame pasaulyje (dažniausiai vežame patys „iš rankų į rankas“). Arba galite atvykti arba skristi į mūsų darželį. Susipažinkite su visais šuniukais ir jų tėvais. Sveiki atvykę į geriausią American Bully veislyną!
Pagarbiai Veronika Voitovska, Amerikos patyčių darželio „Dognik Bulls“ vadovė ir savininkė.