American bully veislynas Lietuva

American bully veislynas Lietuva

Sveiki atvykę į American Bully veislyną «Dognik Bulls» Lietuva.

Mūsų darželis veikia nuo 2011 m. Su American Bully veisle gyvename nuo 2016 m.

Pagrindiniai amerikietiški buliai veislynui buvo pirkti Amerikoje, Italijoje, Rusijoje. Mūsų buliai tiriami dėl kilmės genetinių ligų.

Reguliarūs vizitai pas veterinarą apžiūrai (kraujo tyrimas ir širdies ECHO-KG). Jei pageidaujate, jei norite įsigyti American Bully mūsų Lietuvos veislyne, panašius tyrimus atliekame parduodamiems šuniukams (už tam tikrą mokestį).

Tarp Lietuvos Amerikos Bully veislyno absolventų yra ABKC čempionai, FCI čempionai, Europos čempionai ir Rytų Europos čempionai.

Veisimui naudojame sveikus šunis su gerais raumenimis, su gera raumenų ir kaulų sistema. Pas mus nėra amerikiečių chuliganų su siauromis šnervėmis, kurios negalėtų kvėpuoti ir normaliai gyventi. Mums patinka sveiki bet kokios veislės šunys.

Mūsų veislyne galite įsigyti šių tipų Lietuvos Amerikos Bully šuniuką: kišeninis, standartinis, klasikinis.

Nuo vaikystės šuniukai buvo auginami ant aukščiausios kokybės maisto. Mūsų darželis yra miške. Šuniukai vaikšto ir kvėpuoja švariausiu oru. Parduodame sveikiausius šuniukus.

Mūsų šunys gyvena 20 pasaulio šalių. Jei negalite pasiimti šuniuko asmeniškai, padėsime suorganizuoti American Bully šuniuko pristatymą.

Jeigu ieškote American Bully veislyno Lietuvoje, būtinai susisiekite su mumis:

Instagram American Bully veislynas Lietuva — dognikbulls

paštas: dognikb@gmail.com

Nuotraukoje matote American Bullies iš veislyno Dognik Bulls: