American bully yavruları
Satılık American Bully yavruları, Dognik Bulls kulübesi. 2011’den beri çalışıyoruz, sinoloji ve ıslah konusunda çok geniş deneyime sahibiz. Köpeklerimiz dünyanın 20 ülkesinde yaşıyor. Köpek kulübesi sahibi: sertifikalı sinolog-yetiştirici, doktor.
Şimdi mevcut: «pocket bully» tipinde (leylak ve mavi) 2 kız. Standart bully tipinde 2 leylak erkek. Standart bully tipinde 4 mor kız.
Yavrular, üreyen iki çiftten doğar. Ebeveynler Amerika, İspanya ve Rusya’dan getirildi.
American Bully yavrularının fotoğrafları:


«Pocket» tipi American Bully yavrularının annesi:


Standart tip American Bully yavrularının annesi:


Tüm yavrular üç kez solucandan arındırılır. Yeni evlere taşınırken aşıları, Avrupa veterinerlik pasaportu, mikroçipi ve Avrupa hayvan veri tabanında kaydı, ABKC soyağacı vardır. Beslenme, eğitim, antelmintikler, pire ve keneler için tedaviler, dirofilariasis hakkında yaşamın ilk yılı için not.
Yavrular ormanda, ekolojik olarak temiz bir yerde yetiştirilir. Zaten bahçede yürüyorlar, kulübedeki diğer köpeklerle arkadaş oluyorlar, çocuklarla ve insanlarla iletişim kuruyorlar. American Bully’nin çok temaslı, nazik, cesur yavruları. Yaşlarına göre tamamen sosyalleşmiştir. İnsanları çok severler, herkesin eline giderler, yeni olan her şeyi tanımaktan ve yeni bölgeler keşfetmekten mutlu olurlar.
Yavruların ebeveynleri sağlıklı köpeklerdir, ataksi (Amerikan bully genetik bir hastalığı) yoktur. Alerjileri yoktur.
Bir köpek yavrusu fiyatı 2000 Euro’dur. Bir köpek yavrusu teslimatı ayrıca ödenir. Yavru köpeğiniz için çiftliğimize gelip onu bizzat seçebilirsiniz. Veya video bağlantısı ve fotoğraflarla bir köpek yavrusu seçmenize yardımcı olabiliriz. Ve ülkenize teslimat konusunda yardımcı olacağız. Yavru köpekleri dünyanın her yerine gönderiyoruz.
Bir American Bully yavrusu satın almak istiyorsanız, bize yazın:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls