American bully: zdjęcie, opis rasy, charakter, cena

American bully: zdjęcie, opis rasy, charakter, cena
Witamy w hodowli American Bully Dognik Bulls. Opowiem o rasie American Bully, charakterze, cenie. Pokażę Wam zdjęcia American Bullies z naszej hodowli. W końcu tylko hodowca i właściciel hodowli będą mogli opowiedzieć o bully i opisać rasę.
Z rasą American Bully mieszkamy i pracujemy od 2016 roku.
American Bully Opis: To potężne, zwinne psy do towarzystwa. Zostały wyhodowane z amerykańskich Pit Bull Terrierów, Staffordshire Terrierów i Buldogów. Dlatego przejęli od swoich przodków różne cechy charakteru i wyglądu. Miejsce narodzin rasy American Bully to Stany Zjednoczone Ameryki.
Amerykańskie bully mają mocne kości, dobrze rozwinięte mięśnie, potężne głowy i mocne żuchwy. Istnieje kilka rodzajów amerykańskich łobuzów. Najmniejsze to kieszonkowe byki. Średni — standard bullyingu. Największe to American Bully XL. W naszej hodowli trzymamy American Bullies w typach «Pocket» i «Standard». Możesz kupić u nas szczeniaka.
Osobowość American Bully: To przyjazne psy. Kochają ludzi i zwierzęta. Żyją w rodzinach z dziećmi w każdym wieku. Mężczyźni są nieco bardziej poważni niż kobiety.
Cena American Bully. Średnia cena amerykańskiego łobuza w naszej hodowli to 2000-2500 euro. Cena szczeniaka bully zależy od krycia (krycie w hodowli lub krycie z wyjazdem za granicę), od konkretnego szczeniaka i jego budowy anatomicznej oraz perspektyw wystawowych i hodowlanych.
Zdjęcie American Bully z hodowli Dognik Bulls:


Aby uzyskać poradę na temat rasy American Bully lub kupić szczeniaka American Bully, napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls