Americká chovateľská stanica bully Bratislava

Americká chovateľská stanica bully Bratislava

Sme radi, že vás vidíme na stránke americkej bully chovateľskej stanice Bratislava «Dognik Bulls».

Spočiatku sa naša chovateľská stanica špecializovala na psov plemena Americký pitbulteriér. V roku 2016 sme začali chovať aj nádherné plemeno American Bully.

Pre naše budúce hospodárske zvieratá sme vybrali psov v typoch «Vreckový» a «Štandardný». Psíkov pre chovateľskú stanicu American bully Bratislava priviezli z Ameriky, Talianska, Ruska. Spočiatku sme priniesli American Bullies s veľmi dobrými, silnými kosťami. So silnými hlavami, silnými čeľusťami. Naši psi majú vynikajúce povahy. Ďalšou úlohou chovateľskej stanice bolo napraviť to u detí od našich psov. Chceli sme získať American Bullies len so správnou postavou, bez prebytkov. Získajte psov s krásnou anatómiou, s dobrými pohybmi. Americkí býci, hodiaci sa skôr k „exotickému“ typu, nás nezaujímali. Títo psi majú problémy s labkami, s chrbtom, so srdcom a kĺbmi, s dýchaním a dokonca aj s úzkymi nozdrami. Možno vyzerajú veľkolepo ako ropuchy. Ale v skutočnosti sú títo psi zdravotne postihnutí.

Chovný vektor American Bully Bratislava v chovateľskej stanici «Dognik Bulls» je zameraný na získanie zdravého a funkčného amerického Bully. S ktorými môžu budúci majitelia ísť do parku, vziať so sebou do lesa a na pláž. Ideálny spoločenský pes s výzorom Arnolda Schwarzeneggera.

Typické farby v našej chovateľskej stanici: fialová, modrá, čokoládová, trikolóra. Šteniatko American bully Bratislava si u nás môžete zakúpiť v type «vreckový» alebo «štandardný». Záleží na každom jednotlivom párení.

Ak si chcete zarezervovať šteniatko American Bully v Bratislave z už narodených alebo z budúcich vrhov, napíšte nám a povedzte nám o sebe:

Instagram Americká chovateľská stanica bully Bratislava — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Psy americkej bully chovateľskej stanice Bratislava «Dognik Bulls»