Americká chovateľská stanica bully Slovakia

Vitajte v chovateľskej stanici American Bully «Dognik Bulls» Slovakia.

Naša škôlka funguje od roku 2011. S plemenom American Bully žijeme od roku 2016.

Hlavné americké býky pre chovateľskú stanicu boli zakúpené v Amerike, Taliansku, Rusku. Naši býci sú vyšetrovaní na genetické choroby pôvodu. Pravidelné návštevy veterinárneho lekára na vyšetrenia (krvný test a ECHO-KG srdca). Ak si želáte, ak si chcete kúpiť amerického bullya v našej chovateľskej stanici na Slovensku, robíme podobné vyšetrenia aj pre predávané šteniatka (za poplatok).

Medzi absolventmi American Bully Kennel Slovakia sú šampióni ABKC, šampióni FCI, šampióni Európy a šampióni východnej Európy. V chove používame zdravých psov, s dobrým osvalením, s dobrým pohybovým aparátom. Nemáme amerických tyranov s úzkymi nozdrami, ktorí nevedia dýchať a normálne žiť. Milujeme zdravých psov akéhokoľvek plemena.

V našej chovateľskej stanici si môžete kúpiť šteniatko amerického tyrana Slovakia v type: vreckový, štandardný, klasický.

Od detstva sú šteňatá vychovávané na superprémiových krmivách. Naša škôlka sa nachádza v lese. Šteniatka chodia a dýchajú najčistejší vzduch. Predáme najzdravšie šteniatka.

Naši psi žijú v 20 krajinách sveta. Ak si nemôžete šteniatko prevziať osobne, pomôžeme zabezpečiť doručenie šteniatka American Bully. Ak hľadáte chovateľskú stanicu American Bully na Slovensku, určite nás kontaktujte:

Instagram american bully kennel slovakia — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Na fotke vidíte American Bullies z chovateľskej stanice Dognik Bulls: