americký bully charakter
Vítejte na stránce chovatelské stanice American Bully Dognik Bulls.
Hlavní povahové rysy amerického bully, které jsou pěstovány po desetiletí: přívětivost k lidem i domácím mazlíčkům, velká láska a náklonnost k rodině, nekonfliktní charakter, nedostatek vzteku a agrese.


Jsou všichni američtí bully přátelští k lidem? Z velké části jsou všichni zástupci plemene velmi dobří s lidmi. Toto plemeno bylo vyšlechtěno podle tohoto principu, proto je tato kvalita charakteru u amerického bully dobře zafixována. Sice v některých zemích, například v Americe, je americký bully XL naučený chránit a chránit majitele, nedůvěru k ostatním, ale to je volba majitele každého psa. Jako majitel chovatelské stanice American Bully nevidím smysl v tom, mít plemeno, které je dobré s lidmi, a pak ho trénovat, aby nebylo tak dobré s lidmi. Je lepší si pak ihned pořídit psa služebního plemene.
Je pravda, že američtí bully nebojují s jinými zvířaty? Bully fenky jsou zpravidla klidnější, mírumilovnější a přátelštější. Samci také, ale nezapomínejme, že samec je samec. Stále se stará o rodinu, své území a je náročnější na ostatní zvířata. To nezávisí na plemeni, tato vlastnost je samcům v zásadě vlastní. Všichni samci s dobře vyvinutými instinkty. Pokud si chcete koupit dobré štěně American Bully, je lepší zvážit fenku. Možností, že tento pes bude ke všem maximálně přátelský, je větší, než když si pořídíte samce American Bully.
-Američtí bully velmi milují svou rodinu. To je prokázaný fakt. Naše chovatelská stanice Dognik Bulls má velmi velké množství tyranů a garantuji vám, že jsou to výborní rodinní psi.
— Nekonfliktní povaha amerického bully. Bullies byli vyšlechtěni jako silní, okázalí společníci, ale s milující povahou. Opravdu se maximálně vyhýbají konfliktům a nereagují na provokace ostatních psů. Také se nesnaží ve svých rodinách dominovat, ale dokonale chápou své místo v rodině. Jako milovaný mazlíček.
— Američtí bully byli chováni tak, aby nebyli zlomyslní nebo agresivní. Tento rys lze nalézt u některých individuálních psů, ale obecně se plemeno vyznačuje absencí agrese a zooagrese.
Pokud si chcete nechat poradit ohledně plemene American Bully, dozvědět se více o povaze American Bully nebo si koupit štěně American Bully, napište na:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls