Americký bully šteňa šedá


Oficiálna chovateľská stanica American Bully “DOGNIK BULLS” bude mať sivé (modré) šteniatka.
Rodičia budúcich šteniatok sú importovaní z dvoch rôznych ruských škôlok. Farba: modrá trikolóra. Budú produkovať šteniatka American Bully vo farbách „šedá/modrá“ a „modrá trikolóra“.
Spoločná fotka rodičov:

Otec šteniatok je Šampión Lotyšska, Grand Šampión Bieloruska, víťaz Bully Show 2023. Účastník a víťaz výstav v rôznych krajinách. Má osobné certifikáty o absencii genetických chorôb. Prezývka: Chaw Li Iva San Attilus.
Matka šteniatok bola privezená z Ruska. Toto je jej druhý vrh šteniatok. Šteniatka v prvom vrhu vyrástli silného a krásneho „vreckového“ typu. Aktívny, priateľský, s dobrým duševným zdravím a zdravím. Matka šteniatok tiež nemá genetické choroby špecifické pre dané plemeno. Prezývka: Dognik Bulls Lilibet.

Ak si chcete kúpiť šteniatko „grey American Bully“, napíšte nám do škôlky:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Aká je cena sivého šteniatka American Bully? Všetky šteniatka od týchto rodičov budú stáť 3000 eur (modré aj modré trikolóry). Rezervačná záloha — 500 eur (zahrnutá v celkovej cene šteniatka). Šteniatka môžu ísť do nových domovov po 8 týždňoch narodenia. Všetky šteniatka American Bully budú niekoľkokrát odčervené, zaočkované, s registrovaným mikročipom, s európskym veterinárnym pasom, s preukazom pôvodu ABKC. Iba v našej chovateľskej stanici American Bully dávame ďalšiu veľkú pripomienku pre každé šteniatko. Popisuje, ako vaše šteniatko rástlo a vyvíjalo sa, ako ho správne kŕmiť a ako ho zoznámiť so všetkým novým v tomto svete. A ďalšie dôležité informácie, výhradne od nás. To vám pomôže vychovať chladného a zdravého psa a správne a včas vycvičiť šteniatko American Bully.
Kým sú šteniatka ešte v chovateľskej stanici, všetky podstupujú skorú socializáciu. Toto je spoznávanie iných ľudí, rôznych detí, iných psov, mačky. Toto je prechádzka v škôlke a v lese. Toto je tréning na strihanie nechtov a čistenie uší. Cestovanie v aute. Výcvik používania obojku a vodítka. Ak sivé šteniatka American Bully odídu po 8 týždňoch (niektoré krajiny môžu poslať iba staršie šteniatka), potom sú tiež zvyknuté na svoje meno a základné príkazy.
Akékoľvek otázky, ktoré vás zaujímajú, mi môžete napísať osobne.
Naši americkí násilníci žijú v 26 krajinách po celom svete. Preto, ak si chcete kúpiť šteniatko sivého American Bully v našej chovateľskej stanici, ale bývate ďaleko od nás, pomôžeme so zabezpečením doručenia. Radi privítame aj všetkých potenciálnych majiteľov našich šteniatok sivého American Bully.
S pozdravom Veronika Voitovská. Majiteľ oficiálnej chovateľskej stanice American Bully “DOGNIK BULLS”. Certifikovaný psovod. Certifikovaný zvierací psychológ.

Šteňa Gray American Bully, oficiálna chovateľská stanica American Bully, kúpiť šteniatko šedého American Bully, kúpiť šteniatko šedého American Bully, cena šteniatka šedého American Bully