Americký bully štěně šedé


Oficiální chovatelská stanice American Bully “DOGNIK BULLS” bude mít šedá (modrá) štěňátka.
Rodiče budoucích štěňátek jsou importovaní, přivezeni ze dvou různých ruských školek. Barva: modrá trikolóra. Budou produkovat štěňata American Bully v barvách „šedá/modrá“ a „modrá trikolóra“.
Společné foto rodičů:

Otec štěňat je Šampion Lotyšska, Grand Šampion Běloruska, vítěz Bully Show 2023. Účastník a vítěz výstav v různých zemích. Má osobní certifikáty o nepřítomnosti genetických chorob. Přezdívka: Chaw Li Iva San Attilus.
Matka štěňat byla přivezena z Ruska. Toto je její druhý vrh štěňat. Štěňátka v prvním vrhu vyrostla silného a krásného „kapesního“ typu. Aktivní, přátelský, s dobrým duševním zdravím a zdravím. Matka štěňat také nemá genetická onemocnění specifická pro dané plemeno. Přezdívka: Dognik Bulls Lilibet.

Pokud si chcete pořídit „šedé štěně American Bully“, napište nám do školky:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jaká je cena štěněte šedého American Bully? Všechna štěňata po těchto rodičích budou stát 3000 eur (modrá i modrá trikolóra). Rezervační záloha — 500 eur (zahrnuta v celkové ceně štěněte). Štěňata mohou jít do nových domovů po 8 týdnech narození. Všechna štěňata American Bully budou několikrát odčervena, očkovaná, registrovaným mikročipem, s evropským veterinárním pasem, s průkazem původu ABKC. Pouze v naší chovatelské stanici American Bully dáváme za každé štěně další velkou upomínku. Popisuje, jak vaše štěně rostlo a vyvíjelo se, jak ho správně krmit a jak ho seznámit se vším novým v tomto světě. A další důležité informace, exkluzivně od nás. To vám pomůže vychovat chladného a zdravého psa a správně a včas vycvičit štěně American Bully.
Zatímco jsou štěňata stále v chovatelské stanici, všechna procházejí ranou socializací. To je poznávání jiných lidí, různých dětí, jiných psů, kočky. Jedná se o procházku do školky a do lesa. Jedná se o trénink stříhání nehtů a čištění uší. Cestování v autě. Nácvik používání obojku a vodítka. Pokud šedá štěňata American Bully odejdou po 8 týdnech (některé země mohou poslat pouze starší štěňata), pak jsou také zvyklá na své jméno a základní povely.
Můžete se na cokoliv zeptat, když mi napíšete osobně.
Naši američtí bullies žijí ve 26 zemích po celém světě. Pokud si tedy chcete v naší chovatelské stanici koupit štěně amerického Bully šedé barvy, ale bydlíte daleko od nás, pomůžeme se zajištěním doručení. Rádi také uvidíme všechny potenciální majitele našich šedých štěňat American Bully jako hosty.
S pozdravem Veronika Voitovská. Majitel oficiální chovatelské stanice American Bully “DOGNIK BULLS”. Certifikovaný psovod. Certifikovaný zvířecí psycholog.

Gray American Bully štěně, oficiální chovatelská stanice American Bully, koupit štěně šedého American Bully, koupit štěně šedého American Bully, cena šedého štěněte American Bully