Američtí pitbulteriéři OFRN. Kde mohu koupit


V naší chovatelské stanici jsou opravdoví američtí pitbulteriéři OFRN! Old Family Red Nose je krevní linie amerických pitbull teriérů. Doslova nazývaná „stará rodina s červeným nosem“. To neznamená, že jakýkoli čistokrevný americký pitbull teriér s červeným nosem je automaticky OFRN. Pitbull OFRN je pitbull s určitými psy v rodokmenu. Jedná se o psy odchované tak slavnými chovateli a chovatelskými stanicemi jako Castillo, Larsan, Millers (Real Deal Chocolates).
V naší chovatelské stanici amerických pitbulteriérů „Dognik Bulls“ se chov zaměřuje především na krevní linii pitbulů OFRN.
V roce 2016 jsme si přivezli dva psy z různých chovatelských stanic v Americe. Pes čisté linie OFRN z americké chovatelské stanice “Real Deal Chocolates” (Florida, Amerika). Narodil se z Millerových psů, nese krev OFRN: Larsan, Castillo a tak dále.
Také v roce 2016 jsme přivezli fenku pitbula z nejjižnějšího bodu Brazílie. Školka «Dusheik-Hoff». Zastupuje také čistokrevný chov amerických pitbulů OFRN.
Hlavní kmen chovatelské stanice je postaven na dětech a vnucích těchto psů. V každém z našich krytí ve školce je obrovská akumulace krve ze staré rodiny rudonosých.
Páříme se i se starými osvědčenými krevními liniemi z USA — Lonzo, Red Alert.
Momentálně je ve školce k prodeji štěně fenka. Toto je poslední dívka od našich amerických a brazilských producentů. Představuje čistou linii OFRN pitbulteriérů. Plně očkovaná, s registrovaným mikročipem, s ADBA rodokmenem, s evropským veterinárním pasem. Připraveni k přestěhování do nového domova. Pro doručení: zasíláme po celé Evropě (cena doručení cca 700 eur+-), do Kanady a Ameriky (doprava +-2000 dolarů), do Brazílie. Cena štěněte je 2000 eur.

Předběžné rezervace jsou otevřené i pro další štěňata v chovatelské stanici od různých rodičů. Všichni psi mají velkou akumulaci krve OFRN.

Napsat:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Američtí pitbulteriéři často, pitbulli často, američtí pitbulteriéři často kde koupit, pitbull larsan koupit, pitbull Castillo koupit