Amerikan bully standardı bir köpek yavrusu satın alın
Satılık American Bully yavruları, tip «standart», Dognik Bulls kulübesi. Doğum tarihi: 5 Kasım 2022. 2 mor erkek ve 5 mor kız mevcuttur.
Ebeveynlerin fotoğrafları:


Sire: 815 Bully Camp Noise Chicago, Amerika’dan ithal edilmiştir. Güçlü, güçlü erkek. Aktif, neredeyse 7 yaşında tamamen sağlıklı. Sergilerde Ülke Şampiyonu. Soy genetik hastalıkları için temiz sağlıklı testlere sahiptir.
Anne: Valor Inter Plato Afelia Diamond. Moskova, Rusya’dan getirildi. «Standart» tipte iri dişi Amerikalı bully. American Bully cinsinin genetik testleri için ebeveynler tarafından saflaştırılmıştır. Tüm insanlara ve hayvanlara karşı çok arkadaş canlısı.
Zaten 2.5 yıl önce bu anne ve bu babadan yavrular almıştık. Hepsi yeterli, sağlıklı ve iyi bir arkadaş canlısı karakterle büyüdü.
Yeni evlere taşınırken yavru köpeklerde şunlar bulunur: Avrupa veterinerlik pasaportu, veteriner muayenesi, yaşa göre aşılar (8 haftalık ve 12 haftalık + kuduza karşı), Avrupa evcil hayvan veri tabanında kayıtlı bir mikroçip, ABKC soyağacı (American Bully Kennel Club- American Bully için dünyanın en büyük organizasyonu). Köpeğin hayatı boyunca köpek kulübesi desteği.
Bir American Bully yavrusunun fiyatı 2000 Euro’dur. Belirli bir köpek yavrusu için rezervasyon yapıldığında 500 Euro tutarında rezervasyon depozitosu. Rezervasyon depozitosu kabadayı köpek yavrusunun son fiyatına dahildir.
Standart American Bully yavruları, 8 haftalıktan itibaren yeni evlerine gidebilir. Bu noktada süper kaliteli mamalar yiyorlar, bahçede ve ormanda yürüyorlar, bir köpek yavrusu için gerekli olan temel sosyalleşme sürecinden geçiyorlar. Tırnakları, kulakları kesmeye alışkın.
Yavru köpekleri dünyanın her yerine gönderiyoruz (veya kişisel olarak teslim ediyoruz). Kargo ücreti alıcı tarafından ayrıca ödenir. Köpeklerimiz dünyanın 20 ülkesinde yaşamaktadır: Letonya, Litvanya, Estonya, Finlandiya, İsveç, Danimarka, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya, Macaristan, Almanya, Hollanda, İtalya, İspanya, ABD, İngiltere, İskoçya, İrlanda.
Yavru fotoğrafları. Her bir yavru köpeğin doğasını ve açıklamasını, daha fazla fotoğraf ve videoyu netleştirmek için şunu yazın:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls (standart bir American Bully yavrusu satın alın).