Amerikan kabadayı cep yavrusu satın al

Amerikan kabadayı cep yavrusu satın al

«Pocket» tipindeki Bully yavruları, American Bully köpek kulübesi Dognik Bulls’ta satılmaktadır. Doğum tarihi: 24 Ekim 2022.

Satılık 2 kız: mavi (gri) ve leylak. Makaledeki yavruların fotoğrafları.

American Bully yavrularının babası: Amerika’dan getirildi. Soy Takma Adı: 815 Bully Camp Noise. Ülke Şampiyonu. Genetik soyağacı testleri ile saf. Cep tipi, 40 cm yükseklik, 32 kg ağırlık. leylak rengi.

American Bully yavrularının annesi: Rusya’dan getirildi. Soy takma adı: Dognik Bulls Lilibeth. Doğuştan saf genetik testler. Cep tipi, yükseklik 36 cm, ağırlık 24 kg.

Pocket Bully, en küçük ama en güçlü American Bully’dir. Bu ebeveynlerden bir zorba yavrusunun fiyatı 2000 euro. Rezervasyon depozitosu 500 Euro, yavru köpeğin toplam fiyatına dahildir.

Aldığınız yavru köpekle birlikte: yaşa göre aşılar, yavru köpekler birkaç kez solucandan arındırılır, Avrupa veteriner pasaportuna sahipler (herhangi bir ülkeye serbestçe seyahat edebilirler), bir mikroçip ve Avrupa hayvan veritabanına kaydı, ABKC soyağacı (en büyük ve en American Bully için soyağacı olan dünyadaki güvenilir organizasyon). Amerikan kabadayı kulübesi Dognik Bulls’un istişareleri — ömür boyu.

Yavru köpekler, temiz bir ormanlık alanda yetiştirilen süper kaliteli yiyecekler yerler. Tamamen taşınmaya hazır. Bir köpek yavrusu için temel sosyalleşme tamamlandı.

Gri (mavi) Dognik Bulls Branwen. Ablasından daha iri, hareketli, meraklı, insanlarla ve hayvanlarla iletişimi çok iyi. Aktif aileler ve çocuklu aileler için uygundur.

Mor Dognik Bulls Olwen. Minyatür, nazik, çok güzel bir soylu kafa ile. Mükemmel anatomi, harika bir gösteri köpeği olacak. Yeni başlayanlar ve deneyimli köpek sahipleri için uygundur.

Bir Amerikan kabadayı cep yavrusu satın alın:

E-posta: dognikb@gmail.com

Instagram: dognikbulls

Yavruların babasının fotoğrafları:

Yavruların annesinin fotoğrafı:

Gurur duyduğumuz önemli atalarımız:

Kendi kendine yapılan Frank


Gottyline’ın Barbeküsü

F.A.B Phenom

Gottyline Dax

Köpek kulübesinin köpekleri dünyanın 20 ülkesinde yaşıyor. Gerekirse, herhangi bir ülke ve bölgeye teslimat ayarlayacağız. Teslimat ayrıca ödenir: zorba köpek yavrusu gönderilmesi gereken ülkeye bağlı olarak havayoluna, komisyoncuya, kara taşıyıcıya.