Amerikan kabadayı fiyatı
Bir köpek yavrusu veya yetişkin bir American Bully’nin fiyatını genellikle ne belirler?
1. Zorba köpek yavrusu kalitesi. Yavrunun evlilik, üreme kusurları yoksa, çöpteki diğer yavrulardan daha pahalıya mal olur. Başa, kemiklere, göğüs genişliğine, pençelere vb. bağlıdır.
2. Çöpün soy ağacından. Bunlar nadir, özel, aranan kanlarsa, bu yavrunun tüm yavruları pahalıdır.
3. Köpek kulübesinde bir çiftleşme olup olmadığı veya bunun bir çıkış çiftleşmesi olup olmadığı. American Bully erkek ile ülkemizde çiftleşme maliyeti 1500-5000 Euro’dur. Çıkış eşleşmeleri 3000-10000 Euro artı seyahat masrafları.
4. Bazen kızlar erkeklerden daha pahalıdır. Ama her zaman değil. American Bully çiftliğimizde Dognik Bulls, çoğu zaman erkekler kızlardan daha pahalıdır.
5. Ebeveynlerin unvanları, ülkenin ve yurtdışındaki ünlü sergilerdeki zaferleri.
6. Bazı renkler daha pahalıdır. Örneğin, leylak, mavi, üç renkli Amerikan zorbasının yavruları daha pahalıdır.
7. Aynı çöp içinde, her yavru için fiyat farkı 1500 Euro’ya ulaşabilir.


Çiftliğimizde bir American Bully’nin ortalama fiyatı çıkış çiftleşmesi değilse 2000-2500 Euro’dur. Örgü uzaktaysa 3000 Euro’dan. American Bullies’in giden çiftleşmeleri, onların eşit ve iyi bilinen, köklü üremelerine yeni, iyi kan bağlarının hücum etmesidir. Köpek kulübesinin ve American Bully ırkının gelişimi için gezici çiftleşmeler gereklidir.
American Bully’nin Dognik Bulls çiftliğimizdeki güncel fiyatlarını öğrenmek için. Bir American Bully yavrusu satın almak için. American Bully cinsinin bir tanımı olan American Bully’nin karakteri hakkında bilgi edinin. Bize yazın:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls