Американські буллі: плюси та мінуси


Порода «американський буллі» досить молода. Заснована у 1990-х роках в Америці. Популярність у Європі вона набула років на 20 пізніше. Тому у людей все ще виникає безліч питань, пов’язаних з буллі. Наприклад: із яких порід собак вивели американські буллі? Чим відрізняються американські буллі покет від американських буллі XL? Чи правда, що американські буллі в забарвленні мерль можуть бути дуже хворими і глухими?
Я заводчик американських буллі- Veronika Voitovska. У нашому розпліднику «Dognik Bulls» ми займаємося  розведенням та  популяризацією породи американський буллі в типі «покет», «стандарт», «класик». Я розповім вам реальні плюси та мінуси породи американський буллі, як власник цих собак із 2011 року.
Американський буллі плюси:
1. Доброта до людей. Справді, американські буллі виводилися з дуже ніжним та добрим характером. Щоб вони могли жити в сім’ї, бути не дуже діловими та нахабними собаками. Щоб ладнали з дітьми. Фактично, буллі виводили як альтернативу активнішим пітбулям та стаффордширським тер’єрам. При цьому зовні американські буллі виглядають потужнішими і страшнішими, хоча в душі мають характер добрих істот.
2. Відсутність зооагресії. Так, зазвичай, це характерно для американських буллі. Розведення спрямоване на отримання максимально лояльних собак, які можуть без проблем жити та гуляти з іншими собаками. У нашому розпліднику американських буллі «Dognik Bulls» усі собаки сплять разом. І не мають агресії одна до одної, навіть якщо їдять їжу з однієї миски.
3. Американські буллі дозволені офіційно у багатьох країнах світу (на відміну від американських пітбуль тер’єрів та американських стаффордширських тер’єрів). Вам не треба буде отримувати багато додаткових документів та ліцензій, коли ви вирішите купити цуценя буллі.
4. Різноманітність забарвлень. Це справді рай для естетів. Незвичайні фіолетові, блакитні (сірі), блакитні триколорні, фіолетові триколорні, руді, білі, чорні та інші забарвлення. Всі ці забарвлення допустимі у породі американської буллі. Також ви можете побачити американських буллі мерле (незвичайне плямисте забарвлення). І хоча офіційно американські буллі Мерле не можуть виступати на виставках ABKC (головна організація породи), але вони можуть зв’язуватися і народжуватися. І будь-яка людина може купити собі цуценя американського буллі в незвичайному мерлі забарвленні. У нашому розпліднику «Dognik Bulls» ми отримуємо буллі таких забарвлень: рудий, шоколадний, шоколадний триколор, фіолетовий триколор, блакитний триколор, блакитний, фіолетовий.

Покажу вам кілька американських буллі з нашого розплідника. І продовжу розповідати про мінуси породи «американські буллі».
American bully kennel
Американський буллі мінуси:
1. Великий ризик хвороб суглобів. Так як порода американський Буллі досить масивна і важка, то і навантаження на суглоби велике. Тому треба акуратно вирощувати цуценя буллі, дотримуючись усіх рекомендацій досвідченого заводчика. Основа здоров’я Буллі закладається перші 12 місяців життя. Тому важливо не упустити момент правильного зростання та розвитку суглобів та зв’язок.
2. Через бажання деяких несумлінних заводників отримати американських буллі якомога ширше і потужніше, страждають багато систем організму. Особливо серцево-судинна та легенева системи. Це виявляється у швидкій стомлюваності при фізичних навантаженнях. Наприклад, багато американських буллів у типі покет навіть взимку не можуть гуляти кроком (не бігом) більше 30 хвилин. Вони просто лягають на землю та відпочивають. Влітку ці собаки взагалі не гуляють, вони лежать під кондиціонером і сплять. У нашому розпліднику американських буллі «Dognik Bulls» ми народжуємо лише здорових собак. Наші буллі гуляють, бігають та стрибають. Навіть беруть участь у спортивних змаганнях. Ось приклад американських буллі Dognik Bulls у спорті:

3. Дуже часта проблема у американських буллі-відсутність фаланг пальців. Найчастіше на мізинцях передніх лап. У нашому розпліднику ми не маємо таких собак і у нас не народжується таких цуценят. Але якщо ви давно в породі, дивіться багато фотографій та відео американських буллі, то ви побачите про що я говорю. Придивіться до лап.
4. Наявність зооагресії та агресії до людей у американських буллі XL. Це стосується саме типу XL. До них доливали великих собак-пітбулів, стаффордширських тер’єрів, американських бульдогів. А американський бульдог – це великий собака з охоронними якостями, який у своїй крові несе настороженість до чужих людей.

Якщо ви прочитали всю статтю «американський буллі: плюси та мінуси» і хочете купити класного цуценя, пишіть нам у розплідник:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

Наші американські буллі живуть у 25 країнах світу. Організуємо доставку до будь-якої точки світу. Ціна цуценя американського буллі в нашому розпліднику: 2000-2500 євро.
З повагою, керівник розплідника Veronika Voitovska.

Американські буллі плюси породи
Американські буллі мінуси породи