Американські пітбультер’єри OFRN. Де купити


У нашому розпліднику справжні американські пітбуль тер’єри OFRN! Old Family Red Nose – це кревна лінія американських пітбуль тер’єрів. Дослівно називається «старе сімейство червононосих». Це не означає, що будь-який породистий американський пітбуль тер’єр rednose автоматично відноситься до OFRN.OFRN пітбулі, це пітбулі з певними собаками в родоводі. Це собаки розведення таких відомих заводчиків та розплідників як Castillo, Larsan, Millers (Real Deal Chocolates).
У нашому розпліднику американських пітбуль тер’єрів «Dognik Bulls» основний напрямок у розведенні приділяється якраз кревній лінії пітбулів OFRN.
У 2016 році ми привезли собі двох собак із різних розплідників Америки. Кобеля чистих ліній OFRN з американського розплідника Real Deal Chocolates (Флорида, Америка). Він народжений від собак Millers, несе за собою крові OFRN: Larsan, Castillo і таке інше.
Також у 2016 році ми привезли суку пітбуля із найпівденнішої точки Бразилії. Розплідник «Dusheik-Hoff». Вона також представляє чистопородне розведення американських пітбулів OFRN.
Основне поголів’я розплідника збудовано на дітях та онуках цих собак. У будь-якій нашій в’язці в розпліднику величезне накопичення крові Старої Сімейства Красноносих.
Також ми робимо в’язки зі старими, що зарекомендували себе кревними лініями із США-Lonzo, Red Alert.
На даний момент в розпліднику є щеня-дівчинка на продаж. Це остання дівчинка від наших американських та бразильських виробників. Вона представляє чисту лінію пітбуль тер’єрів OFRN. Повністю вакцинована, із зареєстрованим мікрочіпом, з родоводом ADBA, із європейським ветеринарним паспортом. Готова до переїзду до нового будинку. По доставці: відправляємо по всій Європі (ціна доставки близько 700 євро+-), до Канади та Америки (доставка +-2000 доларів), до Бразилії. Ціна щеня 2000 євро.

Також відкрито попереднє бронювання на інших цуценят у розпліднику від різних батьків. Всі собаки мають велике накопичення крові OFRN.

Пишіть:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

Американські пітбультер’єри ofrn, пітбулі ofrn, американські пітбультер’єри ofrn де купити, пітбуль larsan купити, пітбуль Castillo купити