Американський буллі цуценята з сірим носом


Високопородні цуценята американського буллі в розпліднику «DOGNIK BULLS». Усі цуценята будуть блакитного (сірого) триколорного забарвлення, як і батьки. Народження цуценят-червень 2024 року.
Відкрито бронювання на блакитних триколорних цуценят американського буллі.
Батько: Chaw Li Iva San Attilus. Привезений із Росії. Чемпіон Латвії, Грандчемпіон Білорусі, переможець «BullyShow-2023». Не має породних генетичних захворювань (особисті сертифікати зі здоров’я).
Мати: Dognik Bulls Lilibet. Привезена із Росії. Це її друга послід американських буллі. Перші щенята виросли чудовими собаками у типі «покет».
Всі цуценята будуть проглистогоні, оглянуті ветеринаром (із висновком про здоровий стан у ветеринарному паспорті), вакциновані, із зареєстрованим мікрочіпом, з родоводом ABKC, з європейським ветеринарним паспортом. Договір купівлі-продажу та пам’ятка цуценя по догляду за американським буллі.
Щоб купити сірий триколорний американський буллі, напишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Американські буллі з розплідника «DOGNIK BULLS» вже мешкають у 25 країнах світу. Це показник надійності, якості та затребуваності наших американських буллі.
З повагою, Veronika Voitovska. Власниця розплідника американських буллі «Dognik Bulls». Лікар. Експерт-кінолог. Зоопсихолог

Американський буллі цуценята з сірим носом, американські буллі з розплідника, купити сірого триколорного американського буллі