Американський пітбуль тер’єр цуценя. Продаж


Продається дівчина породи «американський пітбуль тер’єр». Родичка найтитулованішого у світі американського пітбультер’єра, на прізвисько Fonvielles A and N Stuff of Legends. Це двоюрідний дідусь нашого цуценя, яке продається.
Цуценя американського пітбуль тер’єру, народжене в племінному розпліднику «Dognik Bulls». Забарвлення: шоколад з червоним носом. Батьки:


Батько: Millers Wild Storm. Привезений із Америки. Розплідник «Real Deal Chocolates». Немає породних захворювань (тестований). Батько приблизно 400 американських пітбультер’єрів у всьому світі. Дуже відомий у породі собака. Чемпіон Породи, чемпіон у виставках та спортивних змаганнях. Дуже азартний, спортивний, м’язистий пітбуль.
Мати: Hoffs Banshee. Привезена із Бразилії. Розплідник «Dusheik». Не має породних генетичних захворювань (тестована). Переможниця виставок. Спортивний собака у відмінному тер’єрному типі.
На продаж пропонується остання дочка цих батьків. Ім’я по родоводу: Dognik Bulls California. Повністю вакицинована, із зареєстрованим мікрочіпом, з родоводом ADBA, із європейським ветеринарним паспортом. Також даємо договір купівлі-продажу породистого цуценя, пам’ятку по цуценяті з усією необхідною інформацією на перший рік життя цуценя питбуля. Ціна 1700 євро. Цуценя знаходиться в Латвії, доставка в будь-яку точку світу. Наші американські пітбультер’єри живуть у 25 країнах земної кулі, тому допоможемо вам купити та привезти кращого пітбуля, де б ви не знаходилися.
Цуценя професійно вирощене, на кормі класу холістик. Привчена до собак, дітей різного віку, вигулу на вулиці та знає усі базові команди. Ідеальний собака старого американського розведення пітбуль тер’єрів. Кровна лінія: Old Family Red Nose. Включає такі крові як Lar San, Millers, Castillo. Там побудовано розведення більшості розплідників у Сполучених Штатах Америки.
У вас є унікальна можливість купити цуценя пітбуль тер’єру чистих ліній Америки в Європі.
З питань купівлі цуценя Old Family Red Nose, пишіть:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Ми надаємо безкоштовні консультації кінологічного характеру для всіх собак розплідника Dognik Bulls протягом їхнього життя. А це 10-15 років кваліфікованої допомоги та підтримки. У нинішньому світі це дорого коштує.

Відповім на всі ваші запитання. Керівник розплідника Veronika Voitovska. Лікар. Кінолог-експерт. Зоопсихолог.

Цуценя американського пітбуля, цуценя американського пітбуль тер’єру, old family red nose, old family red nose цуценя.