Американський пітбуль тер’єр редноуз купити розплідник


Продається найкраще цуценя в посліді! Американський пітбуль тер’єр редноуз з розплідника, дівчинка. Прізвисько родоводу: Dognik Bulls California.
Батьки: Millers Wild Storm (привезений зі Сполучених Штатів Америки) х Hoffs Banshee (привезена з Бразилії).
Цуценя проглистонене 4 рази, повністю вакциноване, із зареєстрованим мікрочіпом, з родоводом ADBA, з контрактом продажу. Додатково: розроблена нашим розплідником пам’ятка харчування, виховання, вирощування цуценя пітбуля. 20 сторінок корисної інформації. Секрети правильного вирощування, ідеального тренінгу та багато іншого. Пам’ятка написана мною особисто, Veronika Voitovska (власник розплідника пітбулів, сімейний лікар, сертифікований кінолог-експерт, суддя виставок американських пітбулів у Європі, сертифікований зоопсихолог).
На відео ви можете побачити нашу дівчинку американського пітбуль тер’єру редноуз із розплідника «DOGNIK BULLS». Зверніть увагу на відмінну форму голови, правильний постав вух. На міцну лінію спини. Цуценя вже азартне, любить грати. З відмінною ігровою та харчовою мотивацією. Підійде для активної сім’ї, сім’ї з дітьми і навіть з іншими собаками. Буде чудовою собак для виставок та спортивних змагань. Іноді ми продаємо цуценят питбуль тер’єру редноуз з розплідника для розведення, але це завжди обговорюється до продажу цуценя. Майте це на увазі. Відео:

Наша дівчинка американського тер’єру пітбуль редноуз з розплідника, несе чисті кревні лінії OFRN (Old Family Red Nose). Вони дуже рідкісні у Європі. Це чисті американські крові пітбулів. На цих кровах побудована більша частина розведення пітбуль тер’єрів редноуз в Сполучених Штатах Америки. Тож це європейський ексклюзив. З відмінною психікою та американським родоводом.
Ціна щеня 1700 євро або 2000 доларів. Цуценя пітбуля редноуз знаходиться в Європі, але є доставка по Європі та в Америку, Канаду, Бразилію. Американські пітбуль тер’єри редноуз із нашого розплідника живуть у 25 країнах світу на різних континентах.
Щоб купити крутий OFRN пітбуль тер’єра, напишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Якщо ви не готові купити цуценя пітбуль тер’єра редноep з розплідника зараз, то просто підпишіться на наш інстаграм dognikbulls. Кілька разів на рік у нашому розпліднику продаються цуценята пітбуля, ви точно купите відповідного саме вашій родині. Може, не зараз, а через рік. Але це точно станеться. Наш розплідник американських пітбуль тер’єрів редноуз «DOGNIK BULLS» допоможе вам у цьому.
Ваша, Veronika Voitovska

Американський пітбуль тер’єр редноуз купити розплідник, цуценята пітбуля редноуз розплідник, купити пітбуля OFRN, розплідник Dognik Bulls