Американський пітбуль тер’єр в Україні

Pitbull terrier kennel American
Американський пітбультер’єр в Україні — активна та спортивна порода собак. І головне-дуже здорова. У нашому розпліднику пітбулів Dognik Bulls в Україні ми розводимо пітбулів у стандарті організації ADBA (American Dog Breeders Association). Це найбільша у світі організація, що займається реєстрацією та обліком чистопородних пітбулів по всьому світу. Організація ADBA проводить виставки для пітбуль тер’єрів, спортивні змагання для пітбулів, реєструє породистих цуценят пітбуля.
Я докладно розповім вам про роботу нашого розплідника американських пітбуль тер’єрів в Україні. Але спочатку хочу показати вам фотографії пітбулів нашого розплідника «Dognik Bulls». Це собаки-атлети, з чудовою мускулатурою, активні, вірні своїм господарям, зі стабільною психікою. Наші пітбулі живуть із дітьми будь-якого віку.
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Отже, породою «американський пітбультер’єр» ми почали займатися з 2011 року. У нас величезний досвід у вирощуванні та вихованні дресованих, здорових, сімейних пітбулів. Ми пройшли сотні виставок та спортивних змагань особисто. Серед собак нашого розплідника є Чемпіони Латвії, Чемпіони Естонії, Чемпіони Італії, Чемпіони Німеччини, Чемпіони Великобританії, Чемпіони Білорусі, Чемпіони Росії тощо! Наші собаки перемагають у різних спортивних дисциплінах у різних країнах Європейського Союзу і не лише. Наприклад, результати в спорті однієї з собак розплідника: wall climbing-380 см, high jump-225 см, long jump-580 см.
Всі американські пітбультер’єри нашого розплідника обстежені та здорові. У всіх зроблено генетичні тести на відсутність основних захворювань у породі «пітбуль». Більшість пітбуль тер’єрів розплідника мають знімки на відсутність дисплазії тазостегнових суглобів. Оскільки дослідження на дисплазію суглобів пітбулям почали робити нещодавно, то всі дорослі собаки вже не мають цих досліджень. Проте молоді собаки розплідника тестуються на здорові суглоби. Великий плюс, що якщо наші пітбулі в 8-10 років бігають і стрибають — значить їх суглоби і в молодості і зараз були ідеальними.
Основна частина нашого розведення пітбулів ґрунтується на чистих американських собаках. Це відомі та перевірені часом кревні лінії: OFRN (Old Family Red Nose), Red Alert. Також ми використовуємо невелику кількість собак, що відмінно зарекомендували себе, таких ліній Європи: Jumbo, DDWW. Ми привезли собак із Америки та Європи. А також регулярно робимо виїзні в’язки з топовими, найвідомішими та результативними кобелями в породі пітбуль. Іноді, щоб пов’язати нашу дівчинку до потрібного собаки, нам доводиться їхати на в’язку 3000 км. Нам це подобається, ми справді отримуємо висококласних американських пітбуль тер’єрів в Україні. Один із наших цуценят може стати вашим членом сім’ї назавжди.
Кілька разів на рік у нашому розпліднику американських пітбуль тер’єрів в Україні продаються щенята. Придбати у нас цуценя можна, написавши нам за вказаними контактними даними:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Ціна щеня в середньому 1500-2000 євро.
Ми допоможемо з доставкою по всьому Європейському Союзу та країнам СНД. Наші американські пітбуль тер’єри живуть у 25 країнах!
З повагою, керівник розплідника американських пітбультер’єрів Veronika Voitovska. Лікар, суддя виставок американських пітбуль тер’єрів у Європі, суддя спортивних змагань, сертифікований експерт-кінолог.

Американський пітбуль тер’єр в Україні