Американський пітбультер’єр або американський бульдог


Хто кращий: американський пітбуль тер’єр чи американський бульдог? Розглянемо плюси та мінуси кожної породи.
І американські пітбуль тер’єри та американські бульдоги були виведені в Америці. Обидві породи є працездатними. Пітбулі виведено приблизно у 1840 роках. Американські бульдоги виведені у 18-18 століттях. Це плюс породи та пітбуль тер’єр та американський бульдог. Адже давно виведена порода має усталені стандарти та типову, відому і передбачувану поведінку.
Плюси та мінуси американських пітбуль тер’єрів та американських бульдогів у порівнянні.
Витривалість: пітбуль тер’єри витриваліші. За рахунок легшої статури і довгої морди. Укорочена морда американських бульдогів робить їх брахіцефалами. А значить їм важче дихати в принципі, важче бігати, вони менш витривалі. Відповідно, вони набагато гірше живуть у спекотних країнах.
Забарвлення: у пітбуль тер’єрів допустимі будь-які забарвлення, крім забарвлення мерль. Всі інші забарвлення дозволені: білий, чорний, шоколадний, з підпалом, з підласом, рудий, кремовий, плямистий, блакитний (сірий), фіолетовий. У американських бульдогів у стандарті набагато менше забарвлень: білий, рудий, тигровий, плямистий. Абсолютно не примітний вибір забарвлень у американських бульдогів — це мінус породи.
Ставлення до людей: американські пітбуль тер’єри виводилися як собаки, лояльні всім людям (знайомим і незнайомим). Тому агресія до людей у породі – це шлюб. Пітбулі доброзичливі до людей. Американські бульдоги виводилися як охоронна порода собак. Недовіра та настороженість до оточуючих-це нормальне явище для бульдога. Ці собаки більш небезпечні у суспільстві. Тому що йти на конфлікт з людиною-це закладено в їхній генетиці.
Ставлення до дітей: американські пітбультер’єри добре ставляться до дітей. Американські бульдоги добре ставляться до дітей, якщо не відчувають, що від них може виходити загроза.
Ставлення до інших тварин: американські пітбуль тер’єри виводилися двісті років тому. Тоді їх використовували у боях з іншими пітбулями. В даний момент наявність агресії до інших тварин є нормальною для пітбуля. Але фактично, багато пітбуль тер’єри добре живуть з іншими собаками. Дуже велике значення мають лінії розведення. Є лінії, де пітбулі дуже лояльні до інших тварин. Американські бульдоги можуть мати напружені стосунки з іншими собаками. У початковому стандарті американських бульдогів написано «допускається напористість з іншими собаками».
Навіщо виводилися: американські пітбуль тер’єри виводилися для боїв. Американські бульдоги виводилися для охорони людей та пасіння.
Здоров’я: через статури американські пітбуль тер’єри точно здоровіші. Більш легкий кістяк, довга морда-це збільшує тривалість життя та його якість. Американські бульдоги мають велику вагу та важкий кістяк. З огляду на це проблеми із серцем, суглобами, дихальною системою. Укорочені морди у американських бульдогів – це мінус для життя. Їм важче переносити спеку, різку зміну клімату, важче бігати і виконувати будь-яку роботу. У ситуаціях, коли американський пітбуль тер’єр підстрибне, пробіжить, захистить господаря та повернеться назад. В аналогічній ситуації американський бульдог тільки встигне розвернутися і попрямує з’ясовувати в чому ситуація.
Сподіваюся, я допомогла вам трохи із вибором породи. Від себе особисто рекомендую купувати американських пітбуль тер’єрів, а не американських бульдогів. Краща якість життя, любов до людей, хороша тривалість життя, відмінне здоров’я. Це основні та найважливіші відмінності американського пітбуль тер’єру від американського бульдога.
Якщо ви думаєте і вибираєте хтось краще: американський пітбуль тер’єр або американський бульдог. То завітайте в наш розплідник американських пітбуль тер’єрів DOGNIK BULLS. Поспостерігайте за нашим інстаграмом та нашими собаками. І пишіть, коли вирішите купити американського пітбуль тер’єру:
Інстаграм: dognikbulls
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Veronika Voitovska. Лікар. Експерт-кінолог. Зоопсихолог.

American pitbull terrier kennelPitbull terrier kennel American

Американський пітбуль тер’єр плюси та мінуси, американський бульдог плюси та мінуси, пітбуль чи бульдог, пітбуль чи бульдог хто кращий, пітбуль тер’єр чи американський бульдог хто кращий, розплідник американських бульдогів