Amerikāņu bulli kucēni

Amerikāņu bulli kucēni
Pārdodu American Bully kucēnus, audzētavā Dognik Bulls. Strādājam kopš 2011.gada, ļoti liela pieredze kinoloģijā un ciltsdarbā. Mūsu suņi dzīvo 20 pasaules valstīs. Audzētavas īpašnieks: sertificēts kinologs-selekcionārs, ārsts.
Tagad pieejamas: 2 meitenes «pocket bully» tipa (ceriņi un zili). 2 ceriņu puikas standarta bully tipā. 4 violetas meitenes standarta bully tipā.
Kucēni piedzimst no diviem vaislas pāriem. Vecāki tika atvesti no Amerikas, Spānijas, Krievijas.
American Bully kucēnu fotoattēli:


American Bully kucēnu mamma «pocket» tipa:


American Bully kucēnu māte standarta tipā:


Visi kucēni ir trīs reizes attārpoti. Pārceļoties uz jaunām mājām, viņiem ir vakcinācijas, Eiropas veterinārā pase, mikročips un reģistrācija Eiropas dzīvnieku datubāzē, ABKC ciltsraksti. Atgādne pirmajam dzīves gadam par uzturu, izglītību, prettārpu līdzekļiem, blusu un ērču ārstēšanu, dirofilariāzi.
Kucēni tiek audzēti mežā, ekoloģiski tīrā vietā. Viņi jau staigā pagalmā, draudzējas ar citiem audzētavas suņiem, komunicē ar bērniem un cilvēkiem. Ļoti kontaktīgi, laipni, drosmīgi American Bully kucēni. Pilnībā socializēti savam vecumam. Viņi ļoti mīl cilvēkus, iet visiem rokās, labprāt iepazīst visu jauno un izpēta jaunas teritorijas.
Kucēnu vecāki ir veseli suņi, viņiem nav ataksijas (amerikāņu buļļu ģenētiska slimība). Viņiem nav alerģijas.
Kucēna cena 2000 eiro. Par kucēna piegādi jāmaksā atsevišķi. Jūs varat ierasties mūsu audzētavā pēc sava kucēna un izvēlēties viņu personīgi. Vai arī mēs varam palīdzēt izvēlēties kucēnu, izmantojot video saiti un fotoattēlus. Un mēs palīdzēsim ar piegādi uz jūsu valsti. Mēs piegādājam kucēnus visā pasaulē.
Ja vēlies iegādāties American Bully kucēnu, raksti mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls