Amerikāņu bullis audzētāji Latvijā

Amerikāņu bullis audzētāji Latvijā


Latvijas American Bully šķirnes oficiālie audzētāji ABKC (American Bully Kennel Club) sistēmā. Amerikāņu kauslinieku audzētava Dognik Bulls.
Šeit jūs varat iegādāties American Bully kucēnu «pocket» un «Standarta» tipa.
Kāpēc izvēlēties mūs kā labākos American Bully audzētājus:
— ar American Bully šķirni gandrīz 10 gadus
— audzēšanā izmantojam tikai veselus, pārbaudītus suņus
– Mūsu personīgie suņi ir ilgdzīvotāji. Mūsu amerikāņu kauslinieki nekļūst par invalīdiem 6 vai 7 gadu vecumā.
— mūsu buļļiem ir laba vesela sirds, plaušas, locītavas. Viņi brīvi elpo, skrien viens ar otru, skrien ar velosipēdu, peld upēs un ezeros.
— mūsu buļļi dzīvo kopā ar bērniem, dzīvo kopā ar citiem mājdzīvniekiem. Absolūti sociāli droši suņi
Vienmēr varat sazināties ar mūsu American Bully audzētavu Latvia Dognik Bulls, pastāstīt par savu ģimeni un savām vēlmēm kucēnam. Kādu dzimumu, krāsu, raksturu vēlaties, iepakojumu vai standartu, kad (tūlīt vai pēc sešiem mēnešiem). Un mēs izvēlēsimies kucēnu, kas būs ideāli piemērots jūsu ģimenei.
American bully ir laipni ģimenes suņi, taču ar spēcīgu izskatu. Viņu muskuļi ir skaisti izteikti, viņiem ir ļoti lielas galvas un laipnas acis. Uz ielas šie suņi izskatās ļoti iespaidīgi un piesaista visu apkārtējo uzmanību.
Visiem kucēniem, kurus pārdodam audzētavā, ir Eiropas veterinārā pase, vakcinācijas pēc vecuma, veterinārārsta apskate, reģistrēts mikročips, ABKC ciltsraksti. Mēs audzējam tikai veselīgus amerikāņu buļļus.
Mūs pamatoti uzskata par labāko American Bully audzētavu Latvijā.
Lai iegādātos American Bully kucēnu Latvijā, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ja nevari personīgi paņemt kucēnu, mēs palīdzēsim ar piegādi. Mūsu amerikāņu buļļi dzīvo 20 pasaules valstīs un tas nav ierobežojums!
Ar cieņu, amerikāņu kausli audzētāja Veronika Voitovska