Amerikāņu bullis standarts, nopērc Latviju

Amerikāņu bullis standarts, nopērc Latviju

Mūsu audzētava American Bully Standard Latvia «Dognik Bulls» piedāvā ekskluzīvu metienu! Visā bully saimnieku pasaulē pazīstamais kucēnu tēvs — 815 Bully Camp Noise — tika atvests no Amerikas. Izmeklēta, vesela, ir tīri testi uz ģenētiskajām šķirnes slimībām. Viņam ir čempiontituli izstādēs. Lieliska anatomija, kustības, veselīga sirds un plaušas – ideāls amerikāņu kauslis.

Metiena māte tika atvesta no Krievijas — Valor Inter Plato Afelia Diamond. Vesels no vecāku ciltsrakstu ģenētiskām slimībām. Spēcīga liela ceriņu meitene. Izmeklēta, pilnīgi vesela. Ļoti aktīvs, mobils, neticami laipns pret cilvēkiem un suņiem.

Šis ir otrais metiens no šī vecāku pāra. Pēdējo reizi viņu kucēni piedzima pirms 2,5 gadiem. Viņi izauga par ļoti skaistiem «standarta» tipa amerikāņu kausliniekiem. Esam pilnībā apmierināti ar šiem kucēniem, tāpēc nolēmām šo pārošanos atkārtot. No tēva puses bērni ir pilnīgi amerikāņu vaislas, no mātes puses Spānijas/Amerikas audzēšana. Ja ir interese, mēs personīgi atrādīsim kucēnus no iepriekšējās pārošanas. Viņi visi dzīvo Somijā un Ukrainā.

Visi American Bully kucēni pārceļas uz jaunām mājām, vakcinēti pēc vecuma, ar mikročipu, Eiropas veterināro pasi, Amerikas ciltsrakstiem.

Lai rezervētu un iegādātos American Bully kucēnu tipa standarta Latvijā, rakstiet mums:

Instagram audzētava American bulls Latvia — dognikbulls

E-pasts: dognikb@gmail.com

Meitene Dognik Bulls Ji-An

Meitene Dognik Bulls Seo-Ah

Meitene Dognik Bulls Ji-Woo

Meitene Dognik Bulls Soo-Ah

Meitene Dognik Bulls Seo-Yun

Meitene Dognik Bulls Ha-Yoon

Boy Dognik Bulls Yeong-Ho

Boy Dognik Bulls Min-Ho