Amerikāņu bully audzētava ABKC

Amerikāņu bully audzētava ABKC


Amerikāņu bully no audzētavas Dognik Bulls ir draudzīgs raksturs un mīlestība pret savu ģimeni. Viņiem ir labas smadzenes, lieliska nervu sistēma un spēcīga pieķeršanās saviem saimniekiem. Mūsu ABKC American Bully audzēšanas līnija ir paredzēta veselīgu, aktīvu, uzticamu, laipnu pocket, standarta un klasisko suņu audzēšanai. Ģimenes dzīvei, sporta sacensībām amatieru līmenī, izstādēm visā pasaulē (ABKC, FCI utt.).
Tikai mūsu audzēšanas programma, kuras pamatā ir augstākās kvalitātes American Bullies, var dot tik lieliskus rezultātus.
Mūsu ABKC American Bully audzētavas audzētāji tika atvesti no Amerikas, Itālijas un Krievijas. Šeit ir pieaugušo amerikāņu huligānisma piemērs no audzētavas Dognik Bulls. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu suņiem ir labas spēcīgas ķepu locītavas, platas nāsis (mūsu amerikāņu kausli elpo, un neaizrīsies kā suņi ar šaurām nāsīm), harmoniska ķermeņa uzbūve (nav suņu ar ekstrēmu izmēru vai nesamērīgu).

Mēs nežēlojam laiku un naudu, lai attīstītu savu audzētavu un mūsu suņus. Tāpēc mēs atvedām (un turpinām vest) labākos amerikāņu Bullies no visas pasaules. Mēs katru gadu savus iebiedētājus pārbaudām veterinārārstam. Mēs veicam visu šķirņu ģenētiskos testus. Mūsu personīgi augstākās kvalitātes amerikāņu huligānus var iegādāties tikai pie mums, Dognik Bulls audzētavā ABKC.
Kvalitatīva American Bullies audzēšana ABKC nav rulete! Šī ir no visām pusēm aprēķināta un analizēta sistēma. Kā iegūt tikai veselus suņus (kvalitatīvi vecāki + veselības pārbaudes un pieredze suņu audzēšanā). Kā iegūt suņus ar stabilu nervu sistēmu.
Izmantojot savas zināšanas un pieredzi, mēs vienmēr iegūstam nemainīgi labus American Bully kucēnus. Un, ja no šīs zināšanu piramīdas izņemsi kaut vienu sastāvdaļu, tad no vesela 5-10 kucēnu metiena piedzims tikai viens vai divi labi kucēni. Tāpēc pircējiem ir tik svarīgi izvēlēties vecu, cienījamu un zinošu American Bully kaķu audzētavu ABKC. Lai iegādātos kucēnu un visu atlikušo mūžu priecātos par krāšņu suni.
Mūsu suņi ir čempioni ABKC, FCI sistēmās un dažādu valstu čempioni citās organizācijās. Tāpat amerikāņu kauslinieki no audzētavas Dognik Bulls piedalās un uzvar sporta sacensībās svaru vilkšanā, sacīkstēs, tāllēkšanā, augstlēkšanā un tā tālāk.
ABKC American Bully Kennel šobrīd ir pārdošanā kucēni. ABKC American Bully kucēna vidējā cena mūsu audzētavā ir 2000 eiro. Varam piegādāt uz jebkuru pasaules valsti (mūsu suņi jau dzīvo 25 valstīs).

Rakstiet mums un pastāstiet par sevi. Pastāsti arī, ko vēlies – dzimumu, krāsu utt.
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ar cieņu, American Bully Kennel ABKC īpašniece-Veronika Voitovska.

Amerikāņu bully audzētava ABKC