Amerikāņu bully audzētava Latvija

Amerikāņu bully audzētava Latvija
Laipni lūgti latviešu amerikāņu bullu audzētavas «Dognik Bulls» lapā. Gandrīz 10 gadus esam šīs šķirnes saimnieki un varam par to pastāstīt visu. Katru gadu mūsu audzētavā piedzimst 2-3 American Bully metieni un mums ir pārdošanā Bully kucēni.
Kāda ir amerikāņu kausla personība no Dognik Bulls? Mūsu suņi ir ģimenes suņi, viņi ļoti mīl un novērtē savu ģimeni. Viņiem patīk pastaigas un ceļojumi, pārgājieni pa mežu un upi/ezeru. Tie ir lieliski piemēroti automašīnās un sabiedriskajā transportā. Draudzīgs ar citiem suņiem. Bet atcerieties: jebkuras šķirnes tēviņi vienmēr ir nopietnāki nekā mātītes. Tāpēc mēs nepārdodam American Bully tēviņus ģimenēm, kurās jau ir tēviņi. Bet ar prieku piedāvāsim iegādāties mīkstu un laipnu mātīti.
Kā izskatās amerikāņu bully no Dognik Bulls? Tie ir vidēja izmēra suņi (kabatas un standarta) ar labu anatomiju. Tie ir spēcīgi, ar lielām reljefām galvām, ar labām platām nāsīm, kas ļauj labi elpot un nebaidās no karstuma. Visi suņi ir labi muskuļoti. Mūsu galvenās krāsas audzētavā Latvian American Bully ir ceriņi, zila, trīskrāsains, šokolādes okram.
Mēs atvedām savus pirmos amerikāņu kausliņus no ASV, Itālijas, Krievijas (bet viņi ir dzimuši no suņiem no ASV). Gadiem vēlāk mums ir sava audzēšana, ar kuru mēs ļoti lepojamies. Mūsu audzētavā American Bully Latvia Dognik Bulls kucēni dzimst «Kabatas» un «Standarta» tipos.
Kāda ir amerikāņu bully cena audzētavā Latvija? Kvalitatīviem suņiem saglabājam vidējo cenu, kas ir 2000-2500 eiro. Kāpēc šī cena ir augstāka par amerikāņu Stafordšīras terjera vai amerikāņu pitbulterjera kucēna cenu? Amerikāņu kauslis ir diezgan masīva šķirne. Smagas šķirnes kucēna audzēšana maksā vairāk nekā vieglas šķirnes kucēna audzēšana. Tas ir vairāk vitamīnu, vairāk hondroprotektoru ķepām, gurniem, locītavām un saitēm. Kucēniem un pieaugušiem suņiem American Bully parasti nepieciešama lielāka aprūpe. Pat barība American Bullies vairs netiek pirkta vidējai, bet lielai šķirnei un ir dārgāka.
Bieži vien American Bully mātītes dzemdē, izmantojot ķeizargriezienu. Kāpēc ir tā, ka? Šī īpašība tika nodota no šķirnes priekštečiem angļu buldogiem. Ķeizargrieziens mūsu valstī maksā aptuveni 800 eiro. Savukārt amerikāņu Stafordšīras terjera vai amerikāņu pitbulterjera mātītēm ir lielāka iespēja dzemdēt pašas. Ne vienmēr, bet biežāk. Vidējam īpašniekam, kurš tikai vēlas iegādāties labu American Bully, tas nav tik svarīgi. Bet, ja plānojat iegādāties mātīti un nākotnē no viņas dzemdēt bērnus, padomājiet par to iepriekš. Jūsu pilsētā vajadzētu būt labam veterinārārstam, kas gatavs jums palīdzēt dzemdībās.
American Bully šķirnē ir pieņemams daudz vairāk krāsu nekā citās šķirnēs — tās ir reti ceriņi, zili, trīskrāsaini, merle.
Ļaujiet man parādīt, kā izskatās mūsu pieaugušie amerikāņu kausli no audzētavas Dognik Bulls:


Ja vēlaties rezervēt American Bully kucēnu mūsu audzētavā, rakstiet mums. Noteikti pastāstiet par sevi: savu vārdu, vecumu, dzīvesvietu (valsts, pilsēta, dzīvoklis vai māja), cik cilvēku ir jūsu ģimenē, vai kādam nav alerģija pret dzīvniekiem, vai mājā ir mazi bērni. un cik ir Vai mājā ir citi mājdzīvnieki un cik ir? Jūs varat rakstīt šeit:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
Tad mēs izlemsim, kādu kucēna veidu, raksturu, krāsu, dzimumu vēlaties. Mēs izlemsim, kura pārošanās mūsu audzētavā jums ir piemērota. Ja kucēni jau piedzimuši, varat iemaksāt rezervācijas depozītu (500 eiro no kucēna kopējās cenas). Ja vēlamajiem vecākiem kucēni vēl nav piedzimuši, par izvēles tiesībām iemaksā arī rezervācijas depozītu. 1,2,3 tiesības izvēlēties vīrieti vai sievieti. Tas nozīmē, ka, kucēniem piedzimstot, jums būs 1, 2 vai 3 kucēna izvēle 4 nedēļu vecumā. Līdz šim brīdim jūs būsiet saņēmis daudz kucēnu fotoattēlu un video un izvēlēsities savu draugu. Ja jūs dzīvojat netālu no mums, varat personīgi ierasties satikt visus kucēnus. Kucēni uz jaunām mājām dodas pēc pirmās vakcinācijas, ar reģistrētu mikročipu, ar ciltsrakstiem, ar Eiropas veterināro pasi. Ja dzīvojat citā valstī, ņemiet vērā piegādes izmaksas. Var ierasties pēc kucēna personīgi. Vai arī mēs varam nosūtīt kucēnu ar licencētu dzīvnieku pārvadāšanas uzņēmumu (jūs maksājat).