Amerikāņu bully audzētava Latvija

Laipni lūdzam Amerikas bully audzētavā «Dognik Bulls» Latvijā. Mūsu bērnistaba darbojas kopš 2011. gada. Mēs dzīvojam ar American Bully šķirni kopš 2016. gada.

Galvenie amerikāņu buļļi audzētavai pirkti Amerikā, Itālijā, Krievijā. Mūsu buļļiem tiek veikta ciltsrakstu ģenētisko slimību pārbaude. Regulāras vizītes pie veterinārārsta, lai veiktu izmeklējumus (asins analīzes un sirds ECHO-KG). Ja vēlaties, ja vēlaties iegādāties American Bully mūsu audzētavā Latvija, veicam līdzīgas pārbaudes kucēniem pārdošanā (par maksu).

Amerikāņu bully audzētavas Latvija absolventu vidū ir ABKC čempioni, FCI čempioni, Eiropas čempioni un Austrumeiropas čempioni.

Audzībā izmantojam veselus suņus, ar labiem muskuļiem, ar labu muskuļu un skeleta sistēmu. Mums nav amerikāņu Bullies ar šaurām nāsīm, kas nevarētu elpot un normāli dzīvot. Mēs mīlam veselīgus jebkuras šķirnes suņus.

Mūsu audzētavā var iegādāties latviešu amerikāņu bullija kucēnu šādos veidos: kabatas, standarta, klasiskais.

Kopš bērnības kucēni tiek audzēti ar super-premium barību. Mūsu audzētava atrodas mežā. Kucēni staigā un elpo tīrāko gaisu. Pārdodam veselīgākos kucēnus.

Mūsu suņi dzīvo 20 pasaules valstīs. Ja nevarat paņemt kucēnu personīgi, mēs palīdzēsim noorganizēt American Bully kucēna piegādi.

Ja meklējat American Bully audzētavu Latvijā, noteikti sazinieties ar mums:

Instagram american bully audzētava Latvija — dognikbulls E-pasts: dognikb@gmail.com

Fotoattēlā redzat American Bullies no audzētavas Dognik Bulls: