Amerikāņu bully audzētava Rīga

Priecājamies jūs redzēt American Bully audzētavas Rīga «Dognik Bulls» lapā.

Sākotnēji mūsu audzētava specializējās amerikāņu pitbulterjeru šķirnes suņiem. 2016. gadā sākām audzēt arī brīnišķīgo American Bully šķirni.

Mēs esam atlasījuši suņus «Kabatas» un «Standarta» tipos mūsu nākotnes mājlopiem. Suņi amerikāņu bully audzētavai Rīga tika atvesti no Amerikas, Itālijas, Krievijas. Sākotnēji mēs atvedām American Bullies ar ļoti labiem, spēcīgiem kauliem. Ar spēcīgām galvām, spēcīgiem žokļiem. Mūsu suņiem ir lieliskas personības. Nākamais audzētavas uzdevums bija to novērst mūsu suņu bērniem. Mēs gribējām iegūt American Bullies tikai ar pareizo ķermeņa uzbūvi, bez pārmērībām. Iegūstiet suņus ar skaistu anatomiju un labām kustībām. Amerikāņu buļļi, kas vairāk piemēroti «eksotiskajam» tipam, mūs neinteresēja. Šiem suņiem ir problēmas ar ķepām, ar muguru, ar sirdi un locītavām, ar elpošanu un pat ar šaurām nāsīm. Varbūt tie izskatās iespaidīgi kā krupji. Bet patiesībā šie suņi ir invalīdi.

American Bully Riga vaislas vektors audzētavā «Dognik Bulls» ir vērsts uz veselīgu un funkcionālu American Bully iegūšanu. Ar ko topošie saimnieki var doties uz parku, ņemt līdzi uz mežu un uz pludmali. Ideāli suņi pavadoņi ar Arnolda Švarcenegera izskatu. Mūsu audzētavā tipiskās krāsas: ceriņi, zila, šokolāde, trīskrāsains. Pie mums var iegādāties American Bully Riga kucēnu «Kabatas» vai «Standarta» tipa. Tas ir atkarīgs no katra atsevišķa pārošanās.

Ja vēlies Rīgā rezervēt American Bully kucēnu no jau dzimušiem vai topošajiem metieniem, raksti mums un pastāsti par sevi:

Instagram amerikāņu bully audzētava Rīga — dognikbulls

E-pasts: dognikb@gmail.com

Amerikas kausli audzētavas Rīgas «Dognik Bulls» suņi