Amerikāņu bully cena

Amerikāņu bully cena
Kas parasti nosaka kucēna vai pieauguša amerikāņu bully cenu?
1. Paša kausla kucēna kvalitāte. Ja kucēnam nav laulības, šķirnes defektu, tad tas maksā vairāk nekā citi kucēni metienā. Atkarīgs no galvas, kauliem, krūškurvja platuma, ķepām utt.
2. No metiena ciltsraksta. Ja tās ir retas, ekskluzīvas, pieprasītas asinis, visi šī metiena kucēni ir dārgi.
3. No tā, vai audzētavā notika pārošanās, vai arī tā bija izejas pārošanās. Pārošanās izmaksas mūsu valstī ar American Bully tēviņu ir 1500-5000 eiro. Izbraukšanas pārošanās 3000-10000 eiro, plus ceļa izdevumi.
4. Dažkārt meitenes ir dārgākas par zēniem. Bet ne vienmēr. Mūsu American Bully audzētavā Dognik Bulls zēni visbiežāk ir dārgāki nekā meitenes.
5. Vecāku tituli, viņu uzvaras slavenās valsts un ārzemju izstādēs.
6. Dažas krāsas ir dārgākas. Piemēram, amerikāņu kausla ceriņu, zilo, trīskrāsu kucēni ir dārgāki.
7. Viena un tā paša metiena ietvaros cenas starpība katram kucēnam var sasniegt 1500 eiro.


Mūsu audzētavā American Bully vidējā cena ir 2000-2500 eiro, ja tā nav izejas pārošanās. No 3000 eiro, ja adījums ir prom. Amerikāņu bully izejošā pārošanās ir jaunu, labu asins līniju pieplūdums viņu vienmērīgajai un labi zināmajai, labi zināmajai vairošanai. Ceļojumu pārošanās ir nepieciešamas audzētavas un American Bully šķirnes attīstībai.
Lai uzzinātu aktuālās cenas American Bully mūsu audzētavā Dognik Bulls. Lai iegādātos American Bully kucēnu. Uzziniet par American Bully raksturu, Amerikas bully šķirnes aprakstu. Rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls