Amerikāņu bully kucēni ar pelēku degunu


Augsti audzēti American Bully kucēni audzētavā DOGNIK BULLS. Visi kucēni būs zilā (pelēkā) trīskrāsā, tāpat kā viņu vecāki. Kucēnu dzimšana ir 2024. gada jūnijs.
Tagad ir atvērtas rezervācijas zilo trīskrāsu American Bully kucēniem.
Tēvs: Chaw Li Iva San Attilus. Atvests no Krievijas. Latvijas čempions, Baltkrievijas lielčempions, “BullyShow-2023” uzvarētājs. Nav šķirnes ģenētisku slimību (personīgās veselības apliecības).
Māte: Dognik Bulls Lilibet. Atvests no Krievijas. Šis ir viņas otrais American Bullies metiens. Pirmie kucēni izauga par brīnišķīgiem kabatas suņiem.
Visi kucēni būs attārpoti, izmeklēti pie veterinārārsta (ar veselības izziņu veterinārajā pasē), vakcinēti, ar reģistrētu mikročipu, ar ABKC ciltsrakstiem, ar Eiropas veterināro pasi. Pirkšanas un pārdošanas līgums un kucēnu aprūpes instrukcijas American Bully.
Lai iegādātos pelēko trīskrāsu amerikāņu kausli, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Amerikāņu bully no audzētavas DOGNIK BULLS jau dzīvo 25 pasaules valstīs. Tas ir mūsu American Bullies uzticamības, kvalitātes un pieprasījuma rādītājs.
Ar cieņu, Veronika Voitovska. Amerikāņu bully audzētavas “Dognik Bulls” īpašnieks. Ārsts. Eksperts kinologs. Dzīvnieku psihologs

American Bully kucēni ar pelēku degunu, American Bullies no audzētavas, iegādājieties pelēku trīskrāsu American Bully