Amerikāņu bully kucēni Rīgā


Mūsu audzētava “Dognik Bulls” tirgo American Bully kucēnus Rīgā! No importēta vecāku pāra. Vecāki tika atvesti no divām dažādām krievu audzētavām.
Māte: Dognik Bulls Lilibet. Nav šķirnes ģenētisku slimību. Šis ir viņas otrais kucēnu metiens. Pirmie kucēni piedzima no ievestā amerikāņu tēviņa. Visi kucēni tika pārdoti visā Eiropā. Viņi izauga par pieaugušiem amerikāņu huligāniem ar izcilām personībām, aktīviem, ar lielām skaistām galvām.
Tēvs: Chaw Li Iva San Attilus. Latvijas čempions, Baltkrievijas lielčempions, Amerikas kauslinieku specializētās izstādes “Bully Show-2023” uzvarētājs. Ir personīgi sertifikāti par American Bully šķirnei raksturīgo slimību neesamību.
Kucēna cena 3000 eiro. Visi kucēni ir attārpoti, vakcinēti atbilstoši vecuma un Eiropas Savienības dzīvnieku labturības prasībām, ar reģistrētu mikročipu, ABKC ciltsrakstiem un Eiropas veterināro pasi.
Ja šis ir jūsu pirmais amerikāņu kauslis, tad jums ir ļoti paveicies. Norādījumus dod tikai mūsu amerikāņu kauslinieku audzētava Rīgas “Dognik Bulls”. Šajā piezīmē ir aprakstīts, kā jūsu kucēns auga un attīstījās. Kā viņu pareizi pabarot, staigāt, izglītot. 20 lappuses ar visnoderīgāko informāciju.
Pirms došanās uz jaunu ģimeni katru American Bully kucēnu papildus izmeklē veterinārārsts. Un par to viņš saņem piezīmi veterinārajā pasē. Tas garantē gan mums, audzētājiem, gan jums, pircējiem, ka jūs 100% iegādājaties veselīgu, laimīgu amerikāņu kausla kucēnu.
Lai iegādātos American Bully kucēnu Rīgā, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Iepriekšēja pieteikšanās arī citiem kucēniem ir atvērta American Bully Kennel Riga.

Amerikāņu bully kucēni Rīgā, Amerikāņu bully audzētava Rīga