Amerikāņu bully kucēns pelēks


Oficiālajā American Bully audzētavā “DOGNIK BULLS” būs pelēki (zili) kucēni.
Topošo kucēnu vecāki ir importēti, atvesti no divām dažādām Krievijas audzētavām. Krāsa: zils trīskrāsains. Viņi ražos American Bully kucēnus “pelēkā/zilā” un “zilā trīskrāsu” krāsās.
Vecāku kopbilde:

Kucēnu tēvs ir Latvijas čempions, Baltkrievijas lielais čempions, Bully Show 2023 uzvarētājs. Izstāžu dalībnieks un uzvarētājs dažādās valstīs. Ir personas sertifikāti par ģenētisko slimību neesamību. Segvārds: Chaw Li Iva San Attilus.
Kucēnu māte atvesta no Krievijas. Šis ir viņas otrais kucēnu metiens. Kucēni pirmajā metienā izauga spēcīgi un skaisti “kabatas” tipa. Aktīvs, draudzīgs, ar labu garīgo veselību un veselību. Arī kucēnu mātei nav šķirnei raksturīgu ģenētisku slimību. Segvārds: Dognik Bulls Lilibet.

Ja vēlies iegādāties “pelēko American Bully kucēnu”, tad raksti mums bērnistabā:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kāda ir pelēka American Bully kucēna cena? Visi kucēni no šiem vecākiem maksās 3000 eiro (gan zils, gan zils trīskrāsains). Rezervācijas depozīts — 500 eiro (iekļauts kucēna kopējā cenā). Kucēni var doties uz jaunām mājām pēc 8 nedēļu dzimšanas. Visi American Bully kucēni būs vairākas reizes attārpoti, vakcinēti, ar reģistrētu mikročipu, ar Eiropas veterināro pasi, ar ABKC ciltsrakstiem. Tikai mūsu American Bully audzētavā mēs katram kucēnam piešķiram papildu lielu atgādinājumu. Tajā ir aprakstīts, kā jūsu kucēns auga un attīstījās, kā to pareizi barot un kā iepazīstināt ar visu jauno šajā pasaulē. Un cita svarīga informācija, tikai no mums. Tas palīdzēs jums izaudzināt foršu un veselīgu suni un pareizi un laikā apmācīt savu American Bully kucēnu.
Kamēr kucēni vēl atrodas audzētavā, viņiem visiem tiek veikta agrīna socializācija. Tā ir iepazīšanās ar citiem cilvēkiem, dažādiem bērniem, citiem suņiem, kaķi. Šī ir pastaiga bērnudārzā un mežā. Šī ir apmācība nagu apgriešanai un ausu tīrīšanai. Ceļošana automašīnā. Apkakles un pavadas lietošanas apmācība. Ja pelēkie American Bully kucēni aiziet pēc 8 nedēļām (dažas valstis var sūtīt tikai vecākus kucēnus), tad viņi arī ir pieraduši pie sava vārda un pamata komandām.
Jūs varat uzdot visus interesējošos jautājumus, rakstot man personīgi.
Mūsu amerikāņu kauslinieki dzīvo 26 valstīs visā pasaulē. Tāpēc, ja vēlaties mūsu audzētavā iegādāties pelēku American Bully kucēnu, bet dzīvojat tālu no mums, mēs palīdzēsim ar piegādes organizēšanu. Būsim priecīgi viesos redzēt arī visus mūsu pelēko American Bully kucēnu potenciālos saimniekus.
Ar cieņu, Veronika Voitovska. Oficiālās American Bully audzētavas “DOGNIK BULLS” īpašnieks. Sertificēts kinologs. Sertificēts dzīvnieku psihologs.

Grey American Bully kucēns, oficiālā American Bully audzētava, nopirkt pelēku American Bully kucēnu, nopirkt pelēku American Bully kucēnu, pelēka American Bully kucēna cena