Amerikāņu bully varonis

Amerikāņu bully varonis
Laipni lūdzam American Bully audzētavas Dognik Bulls lapā.
Amerikas kausa galvenās rakstura iezīmes, kas tiek audzētas gadu desmitiem: draudzīgums cilvēkiem un mājdzīvniekiem, liela mīlestība un pieķeršanās savai ģimenei, nekonfliktisks raksturs, dusmu un agresijas trūkums.


Vai visi amerikāņu huligāni ir draudzīgi cilvēkiem? Lielākoties visi šķirnes pārstāvji ļoti labi saskaras ar cilvēkiem. Šī šķirne tika audzēta pēc šī principa, tāpēc šī rakstura īpašība ir labi fiksēta American Bully. Lai gan dažās valstīs, piemēram, Amerikā, amerikāņu kauslim XL māca sargāt un sargāt saimnieku, neuzticēties citiem, bet tā ir katra suņa saimnieka izvēle. Kā American Bully audzētavas īpašnieks es neredzu jēgu izveidot šķirni, kas labi saskaras ar cilvēkiem, un pēc tam apmācīt to, lai tā nebūtu tik laba ar cilvēkiem. Labāk tad uzreiz iegādāties dienesta šķirnes suni.
Vai tā ir taisnība, ka amerikāņu buļļi necīnās ar citiem dzīvniekiem? Parasti iebiedētās mātītes ir mierīgākas, mierīgākas un draudzīgākas. Arī tēviņi, bet neaizmirsīsim, ka tēviņš ir tēviņš. Viņš joprojām rūpējas par savu ģimeni, savu teritoriju un ir prasīgāks pret citiem dzīvniekiem. Tas nav atkarīgs no šķirnes, šī kvalitāte principā ir raksturīga vīriešiem. Jebkuri tēviņi ar labi attīstītiem instinktiem. Ja vēlaties iegādāties labu American Bully kucēnu, labāk ir apsvērt mātīti. Variants, ka šis suns būs pēc iespējas draudzīgāks pret visiem, ir vairāk nekā tad, ja jūs pērkat vīrieti American Bully.
American Bullies ļoti mīl savu ģimeni. Tas ir pierādīts fakts. Mūsu audzētavā Dognik Bulls ir ļoti liels kauslieru skaits, un es jums garantēju, ka tie ir lieliski ģimenes suņi.
— Amerikāņu kausli nekonfliktiskais raksturs. Bullies tika audzēti kā spēcīgi, koši suņi pavadoņi, bet ar sirsnīgu izturēšanos. Viņi tiešām iespēju robežās izvairās no konfliktiem un nereaģē uz citu suņu provokācijām. Tāpat viņi necenšas dominēt savās ģimenēs, bet lieliski saprot savu vietu ģimenē. Kā mīļots mājdzīvnieks.
— Amerikāņu buļļi tika audzēti, lai tie nebūtu ļauni vai agresīvi. Šo īpašību var atrast dažiem atsevišķiem suņiem, taču kopumā šķirnei raksturīgs agresijas un zooagresijas trūkums.
Ja vēlaties saņemt padomu par American Bully šķirni, uzzināt vairāk par American Bully raksturu vai iegādāties American Bully kucēnu, rakstiet uz:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls