Labākie amerikāņu pitbulterjeri pārdošanā.

Pārdodu vienu rudmatainu rudu degunu puiku un vienu šokolādes meiteni. Instagram- dognikbulls
Vecāki ir slavenā amerikāņu tēviņa Miller’s Wild Storm aka Castle (vairāku valstu čempions izstādēs, čempions sportā, ģenētiski veselīgs pitbulterjers, tēvs vairāk nekā 300 kucēnu visā pasaulē) pēcteči.
Pitbulku kucēnu māte: Dognik Bulls Cutiepie. Dalībnieks un uzvarētājs suņu izstādēs. Nav ģenētisku slimību — ataksijas un progresējošas tīklenes atrofijas. Nodarbojas ar sporta treniņiem. Ļoti labs ģimenes suns. Satiek kopā ar citiem suņiem un kucēniem. Mīl cilvēkus. Viss viņas darbs pie treniņiem ir balstīts uz lielu aizrautību un sparu. Šie ir viņas pirmie kucēni.


Pitbula kucēnu tētis: Dognik Bulls Viktors. Izstāžu dalībnieks un uzvarētājs. Brīvs no ciltsrakstu ģenētiskām slimībām — ataksijas un progresējošas tīklenes atrofijas. Nodarbojas ar sporta disciplīnām. Arī ārpus treniņu perioda ļoti muskuļots un skaists amerikāņu pitbulterjers. Šie ir viņa ceturtie kucēni.


Amerikāņu pitbulterjera kucēnu fotoattēls (Amerikāņu pitbullterjera kucēni):


Visi mūsu amerikāņu pitbulterjeru kucēni aug audzētavā mežā. Daudz pastaigu ārā. Viņi dzīvo pie mums mājā ar jaundzimušo bērnu. Viņi ēd augstākās kvalitātes pārtiku.
Amerikāņu pitbulterjera kucēna cena ir 1500 eiro. Kucēni pārceļas uz jaunām mājām ar Eiropas pasi no veterinārārsta, vakcinēti, ar reģistrētu mikročipu, ar ADBA (American Dog Breeders Association) ciltsrakstiem. Rezervācijas depozīts — 500 eiro (iekļauts pitbula kucēna kopējā cenā).
Ja nevarat personīgi paņemt kucēnu, mēs nodrošinām piegādi uz jebkuru vietu valstī. Sūtīšanu apmaksā pircējs atsevišķi.
Lai iegādātos amerikāņu pitbulterjera kucēnu no audzētavas Dognik Bulls, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
WhatsApp, telegramma: +37127118654