Amerikāņu pitbulterjera kucēns. Izpārdošana


Tiek pārdota amerikāņu pitbulterjera šķirnes meitene. Pasaulē titulētākā amerikāņu pitbulterjera radinieks, vārdā Fonvielles A un N Stuff of Legends. Šis ir mūsu kucēna lielais onkulis, kurš tiek pārdots.
Amerikāņu pitbulterjera kucēns, dzimis Dognik Bulls audzēšanas audzētavā. Krāsa: šokolāde ar sarkanu degunu. Vecāki:


Tēvs: Millers Wild Storm. Atvests no Amerikas. Bērnudārzs «Real Deal Chocolates». Nav šķirnes slimību (pārbaudīts). Aptuveni 400 amerikāņu pitbulterjeru tēvs visā pasaulē. Ļoti slavens šķirnes tēviņš. Šķirnes čempions, čempions izstādēs un sporta sacensībās. Ļoti aktīvs, atlētisks, muskuļots pitbuls.
Māte: Hofs Bansī. Importēts no Brazīlijas. Bērnudārzs «Dušeiks». Nav šķirnes ģenētisku slimību (testēts). Izstāžu uzvarētājs. Atlētisks suns izcilā terjera tipā.
Tiek piedāvāta pārdošanai pēdējā meita no šiem vecākiem. Ciltsraksta nosaukums: Dognik Bulls California. Pilnībā vakcinēts, ar reģistrētu mikročipu, ADBA ciltsrakstiem un Eiropas veterināro pasi. Nodrošinām arī pirkšanas un pārdošanas līgumu par tīršķirnes kucēnu, kucēna instrukciju lapu ar visu nepieciešamo informāciju pitbull kucēna pirmajam dzīves gadam. Cena 1700 eiro. Kucēns atrodas Latvijā, piegāde uz jebkuru vietu pasaulē. Mūsu amerikāņu pitbulterjeri dzīvo 25 valstīs visā pasaulē, tāpēc mēs palīdzēsim jums iegādāties un atnest labāko pitbulu, lai kur jūs atrastos.
Kucēns tika profesionāli audzēts holistiskā barībā. Viņa ir pieradusi pie suņiem, visu vecumu bērniem, staigāt ārā un zina visas pamata komandas. Ideāls veco amerikāņu pitbulterjeru audzēšanas suns. Asins līnija: Vecās ģimenes sarkanais deguns. Ietver tādas asinis kā Lar San, Millers, Castillo. Lielākā daļa audzētavu Amerikas Savienotajās Valstīs ir balstītas uz tiem.
Jums ir unikāla iespēja Eiropā iegādāties tīras amerikāņu līnijas pitbulterjera kucēnu.
Ja rodas jautājumi par Old Family Red Nose kucēna iegādi, rakstiet uz:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Sniedzam bezmaksas suņu konsultācijas visiem audzētavas Dognik Bulls suņiem visu mūžu. Un tas ir 10-15 gadus ilga kvalificēta palīdzība un atbalsts. Mūsdienu pasaulē tas ir dārgi.

Es atbildēšu uz visiem jūsu jautājumiem. Stādu audzētavas vadītāja Veronika Voitovska. Ārsts. Eksperts suņu apstrādātājs. Dzīvnieku psihologs.

Amerikāņu pitbula kucēns, amerikāņu pitbulterjera kucēns, vecs ģimenes sarkanais deguns, vecās ģimenes sarkanā deguna kucēns.